Binance Borsasında Şüpheli Hareketlenme, Binance Hacklendi mi?

Binance Borsasında Şüpheli Hareketlenme, Binance Hacklendi mi?

Bugün Binance Borsasında şüpheli hareketlenmeler görüldü. Birçok kullanıcı “Binance Hacklendi mi?” sorusunu sormaya başladı.

Ticaret hacmine göre dünyadaki en iyi kripto para borsası olan Binance’in kullanıcıları, hesaplarında şüpheli etkinlikler olduğunu bildirmeye başladılar. Twitter, reddit, ekşisözlük gibi sosyal mecralardaki topluluk alanlarında Binance kullanıcılarının şikayetleri  büyük ölçüde görülüyor.

Birçok kullanıcının iddiasına göre, hesaplardaki altcoinler piyasa fiyatından satılarak, tüm bakiye ile VIA Coin alınıyor. Bunun yanında VIA Coin yazının yazıldığı zaman içinde neredeyse yüzde yüz fiyat artışı göstermiş durumda. Ayrıca market hacmi de hiç olmadığı kadar yüksek bir seviyede seyrediyor.

Binance, kullanıcı bakiyeleriyle ilgili sorunların raporlarını araştırdığını belirtti. Binance bu sorunun kaynağını araştırırken, tüm kripto para çekme işlemlerini de devre dışı bıraktı.

Binance API anahtarlarıyla üçüncü parti ticari botları kullanan traderlar için çeşitli önlemler uygulanabilir. Bunlar arasında Binance hesapları veya araçların kendilerinin devre dışı bırakılması, Binane’teki API’de trade erişimlerinin devre dışı bırakılması veya API anahtarının direk sıfırlanmasını sayabiliriz.

Previous Binans Kurucusu Hakan Baş Merak Edilen Soruları Cevapladı
Next McAfee; Kuzey Kore Türkiye'nin Finans Kurumlarına Saldırdı

About author

You might also like

Güncel Haberler 0 Comments

Fiyat Analizi; BTC, BCC, ETH, LTC, XRP

Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash ve Litecoin fiyat analizi. Kriptopara piyasalarında son durum ne? Hangi pozisyonlar alınabilir? Çoğu merkezi banka ve hükümet, kriptopara ekosistemlerini durduramadıkları için düzenlemeye gitme yolunu seçiyorlar.

Güncel Haberler 0 Comments

CoinBase Segwit Entegrasyonunu Açıkladı

Küresel kripto para piyasasının en büyük komisyonculuk şirketi ve hali hazırda 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Bitcoin cüzdan platformu Coinbase, SegWit’in kısa vadede entegre edilmesi planlarını açıkladı. Sosyal medyada

Bitcoin Haber 0 Comments

SegWit2x Yaklaşıyor, Fork Destekçileri Hazırlanıyor

Çatallanma destekçileri ve geliştiricileri, 16 Kasım’a kadar SegWit2x fork’unu uygulamaya hazırlanıyor. Yeni çatallanma, bugüne kadarki en iyi kripto para birimi olan Bitcoin için en büyük ve en az anlaşılabilmiş yazılım

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply