Bitcoin fiyatı Çarşamba gününün en yüksek seviyesi olan 13.200 $ ‘a ulaştı ve yeni tarihi zirvesini gördü. Bitcoin fiyatı hala benzersiz bir yörüngede devam ediyor. Coinmarketcap’ten ortalama verilere göre Bitcoin, bariyerin kırılmasından sonra gelen düzeltme ile 13.000 doların altında işlem görüyordu.

Bitcoin için yeni bir rekor, geçtiğimiz hafta neredeyse günlük bazda gerçekleşti; Sadece günler önce 9.000 Dolar olan Bitcoin fiyatı %50 patladı.

Dün düzenlenen vadeli işlemlerin başlama olasılığının, gelen yatırım için önemli bir faktör olduğu ve fiyatların 12.000 doları geçtiğini görmüştük. Ancak fiyatlar artmaya devam ettikçe, birçoğu tarihi boğa trendinin ne zaman yavaşlayacağını veya tersine döneceğini soruyor.

Bitcoin ve Dash savunucusu, ünlü yorumcu Max Keizer, Salı günü yaptığı açıklamanın devamı niteliğinde bir açıklama daha yaptı ve piyasanın 15.000 doları göreceğini tahmin ettiğini söyledi.

John McAfee ise aksine, her halükarda 14.000 doların “Ocak sonuna kadar” görüneceğini söyleyerek gelecek tahminlerini açık bıraktı.

Yorum Yapın!

%d blogcu bunu beğendi:

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]