Bitcoin Madenciliği, BitConnect ve Diğer Bireysel Kar Yolları..

Bitcoin madenciliği artık bireysel kullanıcıların kullanımından oldukça uzakta. Ekipmanlar ve giderler pahalı olduğundan dolayı büyük şirketler Bitcoin madenciliğini ele almış durumdalar. Yeni esil kar çözümleriyle Bit Connect Platformu ve diğer bireysel kar yollarını inceleyelim.

Bitcoin’in, yatak odasında bir masaüstü bilgisayardaki geçirdiği günler çoktan geride kaldı. Eskiden, sıkı Bitcoin destekçilerinin küçük bir ağının, her bir sistemdeki kripto paylaşımını başka bir şeyden çok bir hobi olarak alacağı sanılıyordu. Ancak zaman ilerledikçe bu gittikçe gerçek anlaşılmaya başlandı. Bitcoin finans sisteminde bir devir başlatıyordu.

2009’un sonunda, Bitcoin hash oranı saniyede 8 milyon kez oldu. 2010 yılının sonunda saniyede 116.000 milyon kez büyüdü. 2014 yılı boyunca ağ saniyede 10.000.000.000 kez aştı. Söylemeye gerek yok, bu noktada, Bitcoin’i kişisel bilgisayarınızdan karlı bir şekilde çıkarmak neredeyse imkânsız hale gelmişti.

Küçük ölçekli madencilik yarışı

Ağın hash gücü, giderek artan sayıda insanın kazıya başlamasıyla katlanarak arttı. Bu olay, madenciliğin giderek zorlaştığı ve karmaşık algoritmaları üstlenmek için daha güçlü bilgi işlem yetenekleri gerektirdiği anlamına geliyordu. Güçlü donanımın maliyeti çok yüksek olmakta ve madencilik konusunda şahısların ellerini bağlamaktaydı. Karmaşık hesaplamalarla baş edebilecek, giriş seviyesinde bir makine için bile, birkaç bin doları (soğutma sistemleri dahil olmak üzere) gözden çıkarmalıydınız.

Bununla birlikte, giriş seviyesi bir makine ile başarılı bir madencilik yapma ihtimali yok denecek kadar az. En ciddi madenciler, ağ üzerinde diğer madencilerle rekabet edebilecek güçlü donanımlara on binlerce dolar harcıyorlar. Aslında, Bitcoin şu anda en son madencilik donanımını çalıştıran büyük veri merkezleriyle birlikte madencilik havuzlarında çoğunlukla birinci sırada. Bu son teknoloji ürünü donanımlar son derece güçlü ve bunun sonucunda elektrik faturalarını binlerce kişiye bölüştürüyor.

Büyük madencilik havuzları, elektrik faktörünü o kadar ciddiye alıyor ki, iki stratejiden birini uyguluyorlar: Ya elektriğinörneğin Çin’de ucuz olmasından dolayı ya da İzlanda gibi daha soğuk ülkelere elektrik tasarrufunu göz önüne alarak taşınıyorlardı. Böylece güçlü veri merkezleri daha verimli çalışıyorlardı. Bu nedenle, gelir gider hesaplamaları tam yapılmadan, şirketlerin veya şahısların Bitcoin madencilik piyasasında kârlı rekabet etmeleri olanaksız.

Madencilik tek seçenek değil

Madencilik konusunda kesinlikle kararlıysanız, altcoin kazmak için iyi bir strateji var, ayrıca altcoin kazmak Bitcoin’e göre oldukça iyi bir avantaj sağlıyor. Madencilik çabalarınız muhtemelen daha karlı olacaktır ve kazdığınız altcoin bakiyeleriniz arttıkça Altcoin/Bitcoin trade yapabilir, bakiyelerinizi Bitcoin’e çevirebilirsiniz. Altcoin madenciliği yapmadan, doğrudan altcoin satın alarak yatırım yapabilir ve yine aynısını yapabilirsiniz (Altcoin/Bitcoin trade). Fiyatın yükselmesini bekleyin ve Bitcoin’e çevirin. Madencilik teçhizatı üzerinde harcanacak para, altcoinler üzerine harcanabilir.

Başka bir strateji, tokenleri elde tutmak veya bahis oynamaktır. Piyasada, bir süre para harcayacağınız için sizi telafi edecek birkaç coin’e yatırım yapabilir ve elinizde bir süre bekletebilirsiniz. Ücretli temettü almakta olduğu gibi, token sahipleri, Kanıtı Kanıtı mekanizmaları vasıtasıyla şebekenin güvenliğini korumaya yardımcı olmaktan ödenir. Bu, belirli bir madeni parayı kısa sürede artırıyor ve kısa vadede bakiyenizi Bitcoin’e çevirebilme fırsatı tanıyor olacak.

Bitcoin’in değeri, şu sıralar tüm zamanların en yüksek seviyelerinde ve doğrudan kriptoparalara yatırım yapmak riskli ve masraflı olabilir. Fiyatı daha düşük ve büyüme potansiyeli olan altcoin dolaylı bir yatırım yolu, hem maliyeti hem de riski hafifletecektir.

Tek bir platformda elde etmek kolay

BitConnect, birden fazla yatırım fırsatıyla potansiyel olarak karlı olan Bitcoin çözümleri sağlayan Blockchain teknolojisine dayanan, kendinden regülasyonlu, merkezi olmayan finansal bir sistemdir.

BitConnectLending, kullanıcıların BitConnect adlı coin (BCC) aracılığıyla Bitcoin yatırımı yapmasına veya yatırımlarını kiraya vermesie olanak tanıyor. Yatırımcılar, günlük faiz kazançlarını ödeyerek BitConnect Trading Bot ve Oynaklık Yazılımı’ndan da ayrıca kar sağlayabiliyorlar.

Ayrıca BitConnect, diğer kullanıcıları BitConnect Lending platformuna yönlendiren üyelerine Bitcoin ödemesi yapan bir tavsiye bonusu programı da sunmaktadır.

Diğer yatırım fırsatları da şunlar:

  • Staking. Hesaplarında BitConnect token tutan kullanıcılar, tokenlere yatırım yaparak ve onları Bitconnect-QT cüzdanında (PoS minting olarak da bilinir) tutarak yıllık %120’ye varan oranlarda kazanç sağlayabiliyorlar.
  • Coin Trading. Bu opsiyon ise, BCC Exchange platformunda kârı en üst düzeye çıkarmak için farklı fiyatlarla alınıp satılabilecek BCC tokenlerinin kendi içindeki fiyat dalgalanmalarına dayanır.
  • Coin madenciliği. BitConnect madenciliği Bitcoin madenciliğinden çok daha kolay ve daha az maliyetlidir. Ayrıca ASIC donanımı gerektirmez. Bunun yerine, önemli ölçüde ucuz CPU’lar veya GPU’lar ile madencilik yapılabilir.

Yüksek Edinme oranı

Bit Connect Platformu, tüm dünyadaki dijital tokenler ve kriptoparalarla karşılaştırıldığında en büyük çevrimdışı topluluklardan birine sahiptir.

Kriptopara topluluğunun ilk olarak, kripto para birimlerinin yatırımcıları ve kullanıcıları göze alabilecekleri potansiyel faydalar ve fırsatlar konusunda farkındalık yaratmak için bir müzik video albümü yayınladılar. BitConnect, Scrypt kripto para birimleri için en yüksek madencilik hash gücü oranlarıyla kriptopara tutkunları tarafından tercih ediliyor.

BitConnect Coin’in kabul edilmesine katkıda bulunan ağın çeşitli benzersiz yönleriyse şunlar:

  • BCC, Ethereum ile eşit veya daha iyi olağanüstü bir büyüme oranı gördü.
  • Bitconnect Trading Modülü, kullanıcıların Bitcoin’leriyle, birbirleriyle doğrudan trading yapmalarını sağlıyor.
  • Anlaşmazlık olması halinde arabuluculuk yapacak ve uygun bir kararı belirleyecek bir emanet hizmeti ekibi.
  • BTC exchange ile Bitcoin üzerinden hızlı ve kolay fiat para birimi değişimi (ve tersi).
  • Güven mekanizması, bitconnect topluluğunun güvenli kalmasını ve sahtekarlığa karşı kullanıcıların korunmasını sağlar.

Yorum Yapın!

%d blogcu bunu beğendi:

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]