Bitfinex Duyuru Yayınladı! Durumlar Karışıyor..

Bitfinex Duyuru Yayınladı! Durumlar Karışıyor..

Geçtiğimiz ay Bankalar tarafından para giriş ve çıkışları engelenen Bitfinex yeni bir duyuru yayınladı. En büyük hacime sahip exchange platformu olan Bitfinex’de kullanıcılar Bitcoin çekerek borsadan ayrıldıkları için Bitfinex endeksleri, diğer exchange sitelerine oranla çok büyük farklar oluşturdu. 12 Mayıs tarihli duyuruya bakılırsa işler daha çok karışacağa benziyor.

Önceden de bildiğiniz üzere uluslararası bankalar, para çıkışlarımızı engellemeye devam ediyor. Diğer Exchange siteleri ile Bitfinex arasındaki fiyat aralığı ise gitgide büyümeye devam ediyor. Ne yazık ki, şu anda bizim için mevcut çözümleri, yorulmadan küresel müşteri tabanının ihtiyaçlarını karşılamak için mevduat ve diğer fiat para desteği de dahil olmak üzere; Çekme Seçenekleri portföyümüzü genişletmeye çalışıyoruz. Ama bazı bölgeler, özel müşteri profilleri ile sınırlıdır. Ayırca kullanıcılarımızın bir destek bileti vasıtasıyla ayrıca sormasına hiç gerek yoktur.

Bununla birlikte, fonlarımızı büyük bir kısmını Tayvan dışına taşıdık ve önceki duyurudaki tartışmaların bir kerelik para çekme yöntemi çevrimiçi hale geldi. Ne yazık ki, yerleşim prosedürünün hantal doğası nedeniyle, bu istekleri boyutun azalan sırasına göre işliyoruz, bu sayede süreci daha verimli bir şekilde nasıl ele alacağımızı öğreneceğiz.

Şimdilik, yalnızca 50.000 ABD Doları üzerindeki talepleri işleme koyacağız. Daha küçük çekimler yapabileceğimiz zamana kadar, diğer daha az hantal çekilme çözümleri daha yaygın hale gelecektir. Bu seçenekle ilgileniyorsanız, lütfen “USD settlement request” konusuna sahip bir destek biletinde normal bir para çekme talebi ve başvuru gönderin; bu para çekmeyi başlatmaya hazır olduğumuzda sizinle iletişime geçeceğiz.

Normal operasyonları geri getirmek için müşterilerimizin ve hissedarlarımızın gösterdiği sabır ve hoşgörü için minnettarız. Bu rahatsızlıktan dolayı özür dileriyoruz ve önümüzdeki haftalarda bu sorunların çözülmesini bekliyoruz.

Kaynak: https://www.bitfinex.com/posts/203

 

Previous Kredi Kartıyla Bitcoin Almak (Anında ve Kimlik Onaysız)
Next Bitcoin Fiyatı Yükselmeye Devam Edecek mi?

About author

You might also like

Güncel Haberler 0 Comments

Öncü Kripto Para Borsalarına Ziyaret Yarı Yarıya Düştü

Ocak ve şubat aylarında kripto para piyasalarına hayal kırıklığı yaratan fiyat performansları, döviz hesaplarını kontrol etmekten kaçınmak için pek çok bitcoin tüccarını yönlendirdi. İnternet trafiğine dayalı olarak, kripto para borsalarına

Bitcoin Haber 0 Comments

Bitcoin ve Ekonomik Özgürlük

Dünyadaki ekonomik özgürlük üzerine birçok çalışma yapılmıştır. Ekonomik özgürlük, kişi başına düşen milli gelir ile doğrudan ilgilidir. Bitcoin ve ekonomik özgürlük bağlantısına bir göz atacağız… Bitcoin’i yasaklayan veya aşırı düzenleyen

Bitcoin Haber 0 Comments

SegWit Nedir? 1 Ağustos’ta Ne Olacak?

SegWit Nedir? 1 Ağustos’ta bizi neler bekliyor? 2008 yılında Satoshi Nakamoto’nun tasarladığı ‘kripto para’ kavramı, küresel finans çevrelerinde eşine az rastlanır türden bir çığır açtı. Tarihinde 9. yılına girdiğimiz, bitcoin’le

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply