Kredi Kartıyla Bitcoin Alma Komisyonları Düştü!

Kredi Kartıyla Bitcoin Alma Komisyonları Düştü!

Kredi kartıyla Bitcoin satın alma imkanı sunan Bitit komisyon ücretlerini düşürdü.

Hızlıca, kredi kartıyla bitcoin almak isteyen kullanıcıların çoğunlukla kullandığı Bitit tüm kullanıcılarına mail göndererek komisyon ücretlerini düşürdüğünü ve daha da şeffaf bir yol izlediğini bildirdi. Kimlik onayı gerektirmeksizin 25 Euro ve kimlik onayı ile üst limitleri de satın alabildiğimiz Bitit’de, ülkemizde en çok kredi kartı ile ödeme seçeneği kullanılıyor. Ücret değişikliğinden önce %9.8 olan komisyon ücreti artık %8.9 olarak indirildi.

Bitit’in yapmış olduğu açıklamanın Türkçesi;

“Sayın Kullanıcılar,

İyi haberlerimiz var! Dünya genelinde 50’den fazla ülkede bulunmaktayız ve bugün, fiyatlarımızı hepsinde düşürüyoruz. Bitit daha şeffaf ve açık olmaya çalışıyor.

Daha önce, komisyonlar site içerisinde net şekilde belirtilmiyordu; Döviz kuruna (% 5.9 yada daha yüksek) ve açık pozisyona (kredi kartı için % 3.9) dahil ediliyordu.

Şimdi, tüm ücretler ve komisyonlar tamamiyle açık olacak. Bundan böyle kredi kartıyla örneğin 100 € / Bitcoin satın almanız durumunda 108.90 € ödeyeceksiniz – Bu sayede gerçek Bitcoin döviz kuruna isabet ediyor ve tasarruf edebiliyoruz.

Burada, teklifimizi farklı ihtiyaçlarınıza göre ayarlamak ve hizmetlerimizin farklı kullanımları için daha fazla değer vermek için fiyatlamamızdaki değişime dikkat ederiz.

Yeni fiyatlandırma şu şekilde olacaktır:

Kredi kartı satın alımları: % 8.9 (önce %9.8)
Voucher alımı (Neosurf, Cashlib, Flexepin): % 11.9 (önce %13.9)
Doğrudan Banka alımları: %3 (önce % 9)
Bitit Hediye kartı satın alma: %5.9 (sabit)

Fiyatlandırma hemen yürürlüğe girdi ve düşük fiyatlarla satın almanız için herhangi bir işlem yapmanız gerekmiyor.
Başka sorularınız için lütfen bize yazmaktan çekinmeyin – yardım etmekten memnuniyet duyarız!

– Bitit Ekibi”

Kredi Kartı ile Bitcoin almak için Bitit tercih edilebilir.

Previous SegWit Nedir? 1 Ağustos'ta Ne Olacak?
Next Fiyat Analizi: BTC, LTC, ETH (14.07.17)

About author

You might also like

İncelemeler 0 Comments

INS Ecosystem Hollandalı Güçlü Distribütör ile Anlaşma İmzaladı

INS Ecosystem Hollanda’nın En büyük posta operatörü PostNL ile market ürünlerinin Hollanda’da dağıtılması yönünde yeni bir anlaşmaya vardı. Bu sayede Hollanda’nın güçlü servis sağlayıcısı INS ekosisteminde kullanılan malların dağıtımını blockchain-temalı

İncelemeler 0 Comments

Whaleclub; %30 Yatırma Ödüllü Bitcoin Borsası

Whaleclub inceleme, Whaleclup Nedir? %30 deposit (yatırma) ödüllü Bitcoin Borsası Whaleclub ile ilgili bir inceleme yazısından merhabalar… Whaleclup 190 ülkeden günlük ortalama 15.000 trader’ın işlem yaptığı bir bitcoin borsası. 2016

İncelemeler 1Comments

Yatırım Yapmadan Coin Mining Yapılabilir mi?

Bugünlerde Bitcoin fiyatının artmasıyla birlikte Bitcoin ve altcoin mining tekrar gündeme geliyor. Bir çok bitcoin kullanıcısı “herhangi bir cihaz almadan veya yatırım yapmadan madencilik yapabilir miyim? Bilgisayarım ile Bitcoin madenciliği

1 Comment

Leave a Reply