Donanım Cüzdan Üreticisi Ledger, B Serisi için 75 Milyon Dolar Topladı

Donanım Cüzdan Üreticisi Ledger, B Serisi için 75 Milyon Dolar Topladı

Fransa’da kurulu olan donanım cüzdan üreticisi Ledger, B Serisi fonunda 75 milyon $ tutarında bir meblaya ulaştı.

Bugün yapılan açıklamaya göre, yeni tura İngiltere merkezli yatırımcı Draper Esprit önderliğinde ve ayrıca Draper Girişim Ağı, FirstMark Capital, Cathay Yenilikçilik ve Korelya Capital dahil oldu. Tura CapHorn Invest, GDTRE ve Digital Currency Group gibi mevcut yatırımcılar da katıldı.

 

Ledger, yeni paranın öncelikle işini kripto para birimlerindeki popülaritesindeki artışın yanı sıra ölçeklendirilmesi için kullanmayı planladığını söyledi.

Ledger CEO’su Eric Larcheveque şunları söyledi:

“Bu fonlar, operasyonlarımızı ölçeklendirirken ve ekiplerimizi küresel olarak konuşlandırırken AR-GE’ye önemli ölçüde yatırım yapmak için kullanılacaktır.”

Şirket ayrıca, kripto varlıklarını yönetmek için Defter Bilgisi adlı yeni bir depolama çözümü geliştirdiğini açıkladı. Ürün, bankalar ve hedge fonları gibi kurumsal yatırımcılara yönelik olacak.

2014 yılında piyasaya çıkan şirket, kripto para özel anahtarlarını depolamak için çeşitli donanım cüzdanları sunmaktadır. Yeni fon, firmanın Mart 2017’de 7 Milyon Dolarlık A  Serisi turunu kapattıktan yaklaşık bir yıl sonra geldi.

Previous Bitcoin Lightning Network Nedir?
Next Kurumsal Yatırımcılar 2018'de Kripto Paralara Yönelecek

About author

You might also like

Güncel Haberler 0 Comments

Bitcoin’in Geleceği Hollanda’da Tartışılacak

Bitcoin Geleceği Nedir?  Bitcoin Gelecek Vaad Ediyor Mu? Bir iki gün önce tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşan bitcoin’e belki de bu soruyu sormak için en uygun zaman.. 30 Haziran

Altcoin Haber 0 Comments

GDAX Bitcoin Cash Ticaretini Başlattı, Kullanıcılar Kızgın

Bu sabah GDAX Bitcoin Cash (BCH) ticaretine başladı. GDAX için durum güncelleme sayfası, tüm başlangıç testlerinin sona erdiğini ve tam işlevin geri yüklendiğini belirtti. BCH’nin GDAX’e eklenmesi, Coinbase sitesinde hard

Bitcoin Haber 0 Comments

Çin Borsası Bitasia, Bitcoin Cash için Sıfır Onay Desteği Sunuyor

Hafta başında Çin borsası Bitasia, anlık trade için Bitcoin Cash (BCH) yatırma işlemlerinde sıfır doğrulamayı kabul etmeye başladığını açıkladı. Ticaret platformu, sıfır onay işlemlerini mümkün kılan ilk platformlardan biri. Bu

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply