Dünya Blockchain Yıldızları The Chain Stars’ta

Profesyonel uzmanlık anlayışı ve teknoloji ekseninde şekillenen The Chain Stars, yeni nesil marketing liderlerini arıyor!

Zamanın evrimini algılayan, dönüşümlere açık olan ve potansiyel vaat eden fikirleri olan herkes The Chain Stars Kulübünde yeni bir yaşama adım atıyor. Küresel bazda benzersiz olan süreç, üst düzey etkinlikleri ve promosyonlarıyla büyük ilgi uyandırıyor.

Blockchain teknolojilerinden beslenen The Chain Stars’ın ilk ayağı 11-12 Ağustos tarihlerinde İstanbul The Point Hotel’de start alıyor. İlk Blockchain ülkesi olan Liberland’ın Devlet Başkanı Vit Jedlicka ve Egemen birliğin kurucusu Tridib Nandy gibi güçlü isimler etkinlik katılımcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor!
The Chain Stars’ın alt kuruluşu The Chain Startups, kreatif internet girişimlerine gerekli teknik ve finansal desteği sağlıyor. Bir başka alt kuruluşu olan The Chain Donation ise yine Blockchain tabanlı olması sebebiyle büyük heyecan uyandırıyor. Yardımlaşma unsurunu ön plana çıkaran The Chain Donation, dünyayı daha iyi bir yer hâline getirme mottosuna hizmet ediyor. Blockchain teknolojilerinin etkileyici bir yansıması olan The Chain Donation, insanlar arasındaki iyilik zincirini kuvvetlendiriyor. Benzersiz yenilikler ve fırsatlarla dolu olan The Chain Stars dünyası katılımcılarına güven ve başarı odaklı bir yaşamın anahtarlarını sunuyor.

Bu görkemli ve ücretsiz etkinliğe güç katacak olan yıldız konuşmacılar, The Chain Stars evreninin güven ve başarı odaklı mottosuyla ilgili değerli açıklamalarda bulunmaya hazırlanıyor. Konuşmacılar arasında Orka Hotel Zincirleri CEO’su Ercan Torunoğulları, iCamba şirketinin CEO’su Nermin Makul, BlockchainMonk CEO’su Karthik Iyer ve Imagine8 CEO’su (Crypto Villages) Ilya Frolov gibi değerli isimler yer alıyor.
Özverili, yenilikçi, geleceğe dönük ve etkileyici fikirleri olan lider adayları bu benzersiz etkinlikte önemli uzmanlarla bir araya geliyor. Finansal özgürlüğün önünü açan yeni nesil girişimcilik kulübü The ChainStars’ın gala yemeği ve seminerler düzenlenen etkinlik kapsamında ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Katılım için www.thechainstars.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yapın!

%d blogcu bunu beğendi: