En İstikrarlı 5 Yeni Altcoin

En İstikrarlı 5 Yeni Altcoin

2017, kriptopara gelişimi konusunda harika bir yıl oluyor, çok heyecan verici projeler ortaya çıkıyor tabi hepsini takip etmenin çok zor olduğunu biliyorsunuzdur. Son zamanlarda altcoin piyalarında bazı altcoinlerin pozisyonları hızla artıyor, bunun üzerine en umut vaad eden, en başarılı 5 yeni altcoin hakkında biraz bilgi sahibi olalım..

 

 

Wings [WINGS]

Bu yıl ortaya çıkacak ilk kripto paralarından biri Wings’ti. Ocak-Haziran döneminde popülaritesi yukarı, aşağı  gidip geldi ve kısa bir süre önce Piyasa değeri istikrarlı şekilde artarak 56 milyon dolar’ı buldu.

İsviçre merkezli Wings, merkezi olmayan projelerin oluşturulması ve geliştirilmesi için gerekli araçları sağlayan bir şirket. Projeleri değerlendirmek için akıllı sözleşmeler ve tahmini pazarlar kullanıyorlar.

 

 

Gnosis [GNO]

Sıradaki altcoin çok yabancı olmayabilir; Gnosis. Şubat ayında başladı ve kısa sürede yüksek talep seviyelerine ulaştı ancak Mayıs ayından bu yana biraz geri adım attı. Bu coin şu anda yaklaşık 295 milyon dolarlık bir pazar payına sahip.

Gnosis’in “crowdsourced wisdom” platformu, kullanıcılara spekülasyon ve doğru öngörüler için ödüller veriyor. Gnosis, DApps’in yaratılması için de kendi platformunu sağlıyor.

 

 

Zcash [ZEC]

Grafiğin ortasında, 378 milyon dolar piyasa değeri ile Zcash var. Bu kriptopara ilk kez Ekim 2016’da ortaya çıktı, ancak popülaritesi Mart 2017 yılına kadar hiç bu kadar yüksek olmamıştı.

Zcash zero-knowledge kriptografi altında çalışan ilk açık finansal sistemdir. Anonimliğinizi ön planda tutarak, güvenli transferler için ağına izin veren özel bir zk-SNARK kanıtı kullanıyor.

Zcash ödeme bilgilerini şifreler ve geçerliliğini doğrulamak için yeni bir şifreleme yöntemi kullanır. Geliştiricilere göre, bu yaklaşım tüm tarafların tümüyle anonim işlemler göndermesine izin verir.

 

 

Golem [GNT]

Mart ayında dünyaya açılan bir başka kriptopara ise Golem. Şu zamanlarda 400 milyon dolarlık market hacmine ulaştı. 20 Mart’ta 13. en değerli dijital para birimi oldu ve popülaritesi Nisan ayında fazlaca arttı.

Golem’in crowdfunding etkinliği, kripto tarihinde en hızlı ikinci çıkış yapan coin oldu – 29 dakikada 8 milyar dolar. Golem, son derece güçlü ve yüzde yüz açık kaynaklı dev bir küresel ağ haline gelmeyi amaçlıyor.

 

 

Stratis [STRAT]

Ve altın madalyamız Stratis’e gidiyor. Altcoin piyasasına çıktıktan hemen sonra, Nisan’ın en iyi altcoinlerinden biri oldu. Mayıs ayının son haftasında, market hacmi 1070 milyar dolara yükseldi.

Stratis, şu anda CoinMarketCap’taki en iyi 10 kriptopara arasında. Ayrıca Blokzinciri de geliştiriciler için benzersiz bir özelliğe sahip; C Sharp “C#” dilinde, yerleşik, yerel uygulamaları kodlama olanağı sunuyor.
Üstelik, Stratis kuruluşların özel Block zincirleri oluşturmasına izin veriyor. Bunlar, Stratis’in ana Blockchain’iyle tamamen entegre olan yan zincir biçiminde gerçekleştiriliyor.

 

Dikkat

Bahsedilen kriptopara sistemlerinin değerleri, market hacimleri ve popülerlikleri değişkenlik gösterebildiğinden ötürü sizleri bir konuda bilgilendirmem gerekli; Yazılan hiçbir başlık, değerlendirme vs. yatırım tavsiyesi değildir. Özgür iradeniz ve düşünceleriniz ile hareket etmemiz en güzeli…

Kaynak: Cointelegraph

Previous Bitcoin'in Geleceği Hollanda'da Tartışılacak
Next Altcoin Teknik Analiz (Uzun Dönem) - ETH, XRP, LTC

About author

You might also like

Güncel Haberler 0 Comments

Microsoft Ortaklığı Yalanlandı, IOTA Fiyatı %15 Düştü

Geçtiğimiz iki gün içinde 5 dolar seviyesinden 5.03 dolar seviyesine yükseldikten sonra, IOTA fiyatı bugün 4,20 doların altına geriledi. Bu düşüşün sebebi, IOTA’nın Microsoft’la olan işbirliğinin resmi bir dayanağının olmadığı

Güncel Haberler 0 Comments

Forbes’in Fintech 50 Listesinde, 11 Blockchain ve Kripto Para Şirketi Var

Forbes’in üçüncüsünü düzenlediği “Fintech 50”, 2018 yılının en büyük 50 mali teknoloji şirketini, 13 Şubat’ta yayınladı. Şirketlerin on biri ya Blockchain teknolojisi kullanıyor ya da kripto para endüstrisine bağlı olan

Güncel Haberler 0 Comments

Donanım Cüzdan Üreticisi Ledger, B Serisi için 75 Milyon Dolar Topladı

Fransa’da kurulu olan donanım cüzdan üreticisi Ledger, B Serisi fonunda 75 milyon $ tutarında bir meblaya ulaştı. Bugün yapılan açıklamaya göre, yeni tura İngiltere merkezli yatırımcı Draper Esprit önderliğinde ve

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply