“Ethereum En Büyük Kriptopara Olabilir”: Bruce Fenton

“Ethereum En Büyük Kriptopara Olabilir”: Bruce Fenton

Eski, Bitcoin Foundation İcra Direktörü Bruce Fenton, son 24 saatlik performansı tekrarlanırsa, Ethereum en büyük kriptopara haline geleceğini söyledi.

Pazartesi günü atılan bir tweet’te Fenton, Bitcoin’in %9 değer kaybı ile Ethereum’un yüzde 15’lik artışının birleşmesiyle birlikte dünyadaki en büyük kriptopara haline geleceğini söyledi.

Fenton, dünkü fiyat düşüşünü takiben çekilen yatırımcıların, düzeltme işlemi devam ederken “kötü ticaret” gerçekleştirdiklerini de sözlerine ekledi.

Ethereum’un muazzam sıçrayışları, topluluğun dikkatinin yeni odak noktası haline gelmesine neden oldu, çünkü çeşitli taraflar ethereum’un gerçek değerinin üzerinde tartışıyorlar.

Bitcoin Talebi Azalıyor mu?

Pazar günü, Twitter yorumcusu “WhalePanda”, teknik seviyede Ethereum’un neden Bitcoin’den daha kötü olduğunu anlatana geniş bir yazı yayınladı.

Sınırsız arz, ICO Hype ve diğer faktörler, Ethereum varlığının Bitcoin’den daha önemli bir balona ait olduğu yönündeki görüşe destek verdi. Bununla birlikte, Bitcoin’in hakimiyeti, toplamın sadece %40.5’ini kontrol eden piyasa değeri ile hızlı bir şekilde kaymakta olduğunu da belirtti.

kaynak: CoinTelegraph

Previous Altcoin Teknik Analiz (Uzun Dönem) - ETH, XRP, LTC
Next BitMEX - Yeni Bitcoin ve Altcoin Borsası

About author

You might also like

Güncel Haberler 0 Comments

Rusya’da Süper Bilgisayarla Madencilik Yapmaya Çalıştılar

Rusya Federal Nükleer Merkezi’ndeki birkaç mühendis, Rusya’nın en büyük süper bilgisayarlarından birinde, Bitcoin (BTC) madenciliğini kullanmaya teşebbüs ettiği gerekçesiyle tutuklandı. Haber 9 Şubat Cuma günü, Rus ajansı Interfax’te yayınlandı. Federal

Güncel Haberler 0 Comments

CBOE Vadeli İşlemleri Başladı, Bitcoin Fiyatı Sert Yükseldi

Bu gece CBOE vadeli işlemlerin piyasaya sürülmesi bitcoin için büyük bir harekete neden oldu. Vadeli işlemler 11 Aralık tarihinde, Türkiye saatiyle gece saat 02.00’da başladı ve başladıktan kısa süre sonra

Güncel Haberler 0 Comments

En Büyük Kripto Para Borsalarından Poloniex Satıldı

Çoklu para transferi uygulaması Circle, Fortune’da yer alan haberde, en büyük kripto para değişim platformlarından biri olan Poloniex’i 400 Milyon Dolar’a satın aldıklarını açıkladı. Goldman Sachs tarafından finanse edilen Circle,

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply