GDAX Bitcoin Cash Ticaretini Başlattı, Kullanıcılar Kızgın

GDAX Bitcoin Cash Ticaretini Başlattı, Kullanıcılar Kızgın

Bu sabah GDAX Bitcoin Cash (BCH) ticaretine başladı. GDAX için durum güncelleme sayfası, tüm başlangıç testlerinin sona erdiğini ve tam işlevin geri yüklendiğini belirtti.

BCH’nin GDAX’e eklenmesi, Coinbase sitesinde hard fork coin’inin eklenmesi olarak duyuruldu ve bu da BCH fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasına yardımcı oldu. Coinbase, GDAX’a sahip olsa da, ikisi aynı varlık değil. Coinbase gelecekteki eklemeler hakkında başka söz etmedi.

 

BCH’nin fiyatı, günde %12 artışla bu habere kuvvetle tepki verdi. Haber yazıldığı sırada Bitcoin Cash 1742 $ ‘dan işlem görüyordu.

Yanlış odak mı?

Bununla birlikte, kripto para topluluğu, GDAX’in SegWit protokolünü uygulamaktaki yavaşlığını göz önüne alarak bu haberden çok da heyecan duymadı. Örneğin, BitGo’daki bir mühendis olan Jameson Lopp şöyle bir tweet attı:

Coinbase, geçen yılın sonunda SegWit entegrasyonu ile ilgili de söz vermişti, ancak sözünü tam anlamıyla yerine getirmekte gecikti. SegWit daha ucuz ve daha hızlı işlemlere izin verecekti. Blockchain ve Gemini dahil diğer servisler de SegWit desteğini ekleme konusunda yavaş kalıyor.

Bir çok kişi haber tweetine benzer şekilde yanıt verdi. Chris Given adlı bir kullanıcı;

“Segwit ve parti işlemlerine odaklanmaya ne dersin? Teşekkürler!!”

Previous E-Ticaret Devi Alibaba, Bitcoin Madenciliğine Girişti
Next Bitcoin Lightning Network Nedir?

About author

You might also like

Güncel Haberler 0 Comments

LedgerX, İlk Uzun Vadeli Bitcoin İşlem Opsiyonunu Başlattı

LedgerX, ilk uzun vadeli Bitcoin vadeli işlem opsiyonunu başlattı. Uzun Vadeli Hisse Tahmin Güvenliği (LEAPS) adı verilen ticaret, bu sabah platform ile eşleştirildi ve 28 Aralık 2018 tarihinde sona erecek. Anlaşma

Güncel Haberler 0 Comments

Microsoft Blockchain Tabanlı Kimlik Sistemini Entegre Ediyor

Microsoft, 12 Şubat Pazartesi günkü bir blog yazısında, Blockchain tabanlı merkeziyetsiz kimlikleri (DID’ler), Microsoft Kimlik Doğrulayıcı uygulamasına entegre etme planlarını açıkladı. Blog yazısında bildirildiği üzere, Microsoft, herhangi bir merkezileştirilmiş kurum

Altcoin Haber 0 Comments

Venezuela Hükümeti, Petro’dan Sonra Kripto Para Eğitimi Veriyor

Venezuela hükümeti, ülkenin petrol destekli kripto para birimi Petro da dahil olmak üzere tüm kripto para birimlerinin; nasıl alacağınabileceğini, nasıl satılabileceğini ve nasıl madencilik yapabileceğini öğretmek amacıyla bir okul açtı.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply