Kredi Kartıyla Bitcoin ve Altcoin Nasıl Alınır? (Yüzlerce Altcoin)

“Kredi kartıyla Bitcoin nasıl satın alırım? Nasıl Ethereum alırım? Kredi kartıyla Altcoin Nasıl Alınır?” Gibi benzer soruları artık sıkça duymaya başladık. Bu nedenle, Kredi kartıyla Altcoin ve Bitcoin satın almanın en kolay ve ucuz yollarını sizler için inceliyoruz. Bu yazıda kısa ve öz olarak herhangi bir kimlik onayı gerektirmeden debit kartlarla veya kredi kartıyla Bitcoin ve Altcoin satın alınabilecek çok kullanışlı ve basit bir siteden bahsedeceğiz.

Kredi kartıyla Altcoin ve Bitcoin satın alabileceğimiz sitemizin adı Indacoin. 2005 yılında Londra’da kurulmuş olan sitede işlemler gerçekten çok hızlı yapılıyor ve sadece birkaç tıklamayla ister Altcoin ister Bitcoin satın alabiliyorsunuz. Sitede, kredi kartıyla anında alabileceğiniz yüzlerce Altcoin mevcut.

Bu linke tıkladıktan sonra aşağıdaki gibi bir sayfa açılıyor. Bu sayfadan almak istediğiniz miktarı dolar olarak girebilirsiniz. Miktarı girdikten sonra sağ taraftaki alandan da satın almak istediğiniz kripto para cinsini seçiyorsunuz. Seçiminizi yaptıktan ve satın alma miktarınızı girdikten sonra, bir altta yer alan kutucuğa mail adresinizi ve onun altında yer alan kutucuğa da kripto para adresinizi giriyorsunuz.

Yüzlerce kripto para cinsinden istediğinizi seçip kartınız ile anında satın alabilirsiniz;

Sonrasında, site sizi satın alma sayfasına yönlendiriyor ve kredi kartınızla işleminizi saniyeler içinde ve kolayca gerçekleştiriyorsunuz. Rahatlıkla bitcoin ve altcoin alabileceğiniz bir platformdur Indacoin. Güvenilirliğini kanıtlamış ve senelerdir hizmet vermeye devam etmekte…

İlk işleminizde 100 USD’ye kadar olan satın alma limiti, sonraki işlemlerde 500 USD’ye kadar çıkmaktadır.İşlem tamamlandıktan sonra, satın alınan Bitcoin’ler anında Bitcoin adresinize gönderiliyor. Ayrıca ilk bitcoin satın alma işleminizden sonra diğer satın alımlarınız için %3’e varan indirim kuponları da firma tarafından e-posta adresinize gönderiliyor.

Indacoin ile saniyeler içinde Bitcoin ve Altcoin almak için tıklayın!

Yorum Yapın!

%d blogcu bunu beğendi: