Coinmarketcap’ın verilerine göre, küresel kripto para piyasalarında bugün ilk 100 kripto paradan yalnızca üçü yükseliş sağlarken, geri kalan tüm kripto paralarda büyük düşüşler gözlendi.

Piyasanın en büyük kripto parası olan Bitcoin fiyatı, bu yazı yazıldığı süre içinde 11.400 $ ‘ın altında işlem görüyor. Bu rakam Pazar günü ulaşılan yaklaşık 20.000 doları bulan yüksek bir fiyatın %33 altında. Ancak bu haftanın başlarında, bitcoin’in düşüşü, pazarın toplam değerindeki artışla çakıştı; tüm kripto para birimlerinin değeri Perşembe günü tersine döndü ve 650 milyar doları aşan toplam market hacmi, bugün yaklaşık 170 milyar dolar kayıpla, 480 milyar dolara geriledi.

Aralık ayı başında 0.25 dolardan işlem gören Ripple fiyatı, dün tarihinde ilk kez 1.30 dolar üzerinde bir fiyata ulaştı ve bu rakamla, Ripple fiyatı neredeyse kendini %400 katladığını gösteriyor. Fakat ne yazık ki bugünkü düşüş trendinden Ripple’da payını alarak %33 değer kaybetti ve şuan 0,7 Dolardan işlem görüyor.

Cuma günü sabah %2’den fazla kazanç sağlayan tek tük kriptoparalardan olmalarına rağmen, altı saatlik dönemde NXT ve Bitcoin Dark’ın fiyatları bugün %15’in üstünde arttı. Monacoin, TRON ve RaiBlocks ise %15’ten fazla zarar yarattı.

Önümüzdeki günlerde neler olacak göreceğiz…

Yorum Yapın!

%d blogcu bunu beğendi:

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]