Ripple En Büyük Altcoin Oldu!

Ripple En Büyük Altcoin Oldu!

Ripple (XRP), Ethereum’dan sonra dünyadaki en büyük pazar payına sahip altcoin’dir. Aralık başında, sadece 0.24 dolarlık bir  fiyatla işlem gören XRP, bu hafta bazı borsalarda 2.65 Dolara kadar yükseldi.

Bitcoin’in dalgalanmaları, Montero, Ethereum ve Ethereum Classic gibi altcoinler için pozitif etki sağladı. Birden fazla altcoin, bu yılın sonlarına doğru astronomik kazanımlar gördü.

 

Cumartesi günü 91 milyar Sterlinlik market hacmi olan XRP, şu anda 68 milyar Sterlinlik bir piyasa değeri olan Ethereum’dan bayrağı kaptı. Bu arada, Bitcoin’in toplam pazar payı %38’in altına gerildi ve tüm zamanların en alt seviyelerine indi. Maliyetleri düşürmek ve zamandan kazanmak için bitcoin ve blockchain teknolojisini kullanmaya hevesli kurumlar ve geleneksel finans ile ortaklık peşinde olan kurumlar dalgalanmanın nedenleri arasında yer alıyor.

Bununla birlikte, yeni keşfedilen başarısına rağmen, Bitcoin rakamları, projenin merkezi yapısını ve platformun kendisi karşısında XRP için karşılaştırma eksikliğini vurgulayarak daha yaygın göründü.
BitFury CEO’su George Kikvadze, tweetinde “Geçmiş ile gelecek arasında açıkça yanlış bir fiyatlandırma var.” dedi.

WhalePanda, bonafide Blockchain nitelikleri bakımından Ripple’ı, ünlü MMM şeması OneCoin ile karşılaştırarak daha da ileri gitti.

Holder Chris Burniske ve Blockchain teknolojisi uzmanı Preston Byrn; XRP’nin büyüme oranının endişe verici olduğunu düşündüklerini belirttiler.

Previous Verge Nedir? Verge Nasıl Alınır? (XVG)
Next Bitcoin ve Kripto Paralar için 2017 Senesi...

About author

You might also like

Güncel Haberler 0 Comments

Binance Borsasında Bakım Bitti, Kullanıcılara %70 Komisyon İndirimi Yapıldı!

Popüler kripto para borsası Binance, teknik zorluklar nedeniyle, neredeyse 1 gün boyunca kapalı olduktan sonra sitesinde 9 Şubat tarihinde, yani bugün sistem güncellemesini tamamladığını açıkladı. Binance, işlem ücretlerinde iki hafta

Altcoin Haber 0 Comments

Coinmarketcap 120 Milyar Dolar ile Tarihi Zirveyi Gördü

Genel kriptopara market hacmi ilk kez 120 milyar doları aştı ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Salı günü Coinmarketcap’ten elde edilen veriler, listedeki tüm kriptoparaların toplam market değerinin 121.1

Güncel Haberler 0 Comments

Güney Kore Hükümeti Kripto Para Yasağı Konusunda Bölündü

Güney Kore hükümeti bugün yaptığı açıklamada, kripto para’lar hakkındaki düzenleyici talimatın, yasadışı eylemleri veya belirsizlikleri önlemeyi amaçladığını söyledi. Çeşitli medya organlarından alıntılanan haberlere göre, hükümetin politika eşgüdümü görevini yürüten Hong

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply