bitcoin
Bitcoin (BTC) $42,690.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,940.57
tether
Tether (USDT) $0.999015
binance-coin
Binance Coin (BNB) $354.55
Ana Sayfaİnceleme YazılarıCoin İnceleme0x (ZRX) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

0x (ZRX) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

0x (ZRX), Ethereum blok zincirinin bir parçası olan merkeziyetsiz takas platformu sunmak için tasarlanmış bir protokoldür.

0x projesi, isteyen herkesin Ethereum akıllı sözleşmelerini kullanarak bir merkeziyetsiz borsa oluşturabilmesini mümkün kılan bir protokole sahiptir. 0x ekibi, gelecekte binlerce Ethereum token’ı olacağına ve insanların bunları güvenilir ve verimli bir biçimde değiş tokuş etmeye ihtiyaç duyacağına inanıyor.

0x (ZRX)

Ortak kurucular Will Warren ve Amir Bandeali, bu projeyi Ekim 2016’da hayata geçirdiler.

0x projesinin en önemli aracı ZRX isimli Ethereum token’ıdır. Bu token kullanıcıların Relayer’lara işlem ücretlerini ödeyebilmelerini sağlarken, 0x protokolünün güncelleme sistemi için bir yönetim biçimi olarak da kullanılmaktadır.

ZRX Nereden Alınır?

Peki ZRX tam olarak nasıl alınır? Binance borsası bu konuda kullanıcıların tercih ettiği en popüler platformlardan birisidir. Binance’in kullanıcılarına sunduğu likidite ve güvenlik, yatırımcıların Binance borsasını tercih etmesindeki en büyük etmenlerden birisidir.

  • Ayrıca, Binance borsasına buradan kayıt olursanız süresiz olarak tüm işlemlerinizde %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

ZRX Nasıl Alınır?

  1. ZRX satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi eklemek veya takas edilecek başka bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın. Diğer yöntemleri de kullanabilirsiniz.
  2. Açılan sekmede ne kadar Türk Lirası (TRY) ile işlem yapmak istediğiniz seçin ve Coin kısmında Tether (USDT)‘yi işaretleyin.
  3. USDT aldıktan sonra, yine sol üstte yer alan “Al-Sat” kısmında yer alan “Klasik” butonuna tıklayın.
  4. Açılan alım satım sayfasının sağ üst kısımda yer alan arama kutucuğuna ZRX yazın ve ZRX/USDT çiftine tıklayın.
  5. Son olarak orta alanda yer alan “ZRX AL” alanına, almak istediğiniz ZRX miktarını girerek işleminizi tamamlayın.
Binance Borsasından ZRX Nasıl Alınır?

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.03%
$42,690.00
$439.71
Ethereum (ETH)
2.75%
$2,940.57
$80.87