bitcoin
Bitcoin (BTC) $49,213.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,090.82
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $566.97
Ana SayfaKripto Para Haberleri157.1 Milyar Dolarlık Varlığı Yöneten Victory Capital, Kripto Piyasasına Giriyor

157.1 Milyar Dolarlık Varlığı Yöneten Victory Capital, Kripto Piyasasına Giriyor

Yönetimi altında toplamda 157.1 milyar dolar değerinde varlık bulunanan Victory Capital, Nasdaq ve Hashdex ile anlaşma sağladığını ve kripto endekslerini takip edecek özel fonlar başlatmaya hazırlandığını açıkladı.

Bugün yapılan bir habere göre Victory Capital, kripto para piyasasına girmeye hazırlanan son varlık yönetim şirketlerinden biri oldu. Bugün yapılan bir basın açıklamasında şirket, Nasdaq Crypto Index’i (NCI) takip eden özel bir fon kurma planını duyurdu. Bununla birlikte Nasdaq’taki BTC ve ETH fiyat endekslerinin temel alınacağı diğer özel fonlar için trading ve varlık yönetim hizmeti, Hashdex tarafından sağlanacak.

VictoryShares ve Solutions for Victory Capital başkanı Mannik Dhillon, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu;

“Müşterilerimize istedikleri ileri görüşlü seçenekleri sunmak için sürekli çaba gösteriyoruz ve kripto para biriminin iyi çeşitlendirilmiş bir portföyün parçası olabilecek uygun bir varlık sınıfı olduğuna inanıyoruz. Yatırımcılar, NCI’yı izleyen bir portföye yatırım yaparak kripto para piyasasına paralel şekilde getiri sağlayabilecek ve olgunlaşmaya devam eden bu pazarın içinde birkaç farklı dijital varlığa erişim sağlayabilecekler.”

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
8.67%
$49,213.00
$4,266.77
Ethereum (ETH)
3.79%
$4,090.82
$155.04