AAVE Coin Nasıl Alınır?

Ethereum Blockchain’inde çalışan bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkan AAVE, uzunca bir süredir yukarı yönlü bir seyir izliyor. Bir haftadan bu yana da %32 artış gösteren AAVE Coin şu sıralar DeFi projelerine yatırım yapanların gözdesi durumunda.

AAVE Nedir?

İngilizce’de “hayalet” anlamına gelen Fince kökenli Aave, merkezi olmayan finansman için şeffaf ve açık bir altyapı oluşturmaya odaklanıyor. Kendisini “para piyasalarının yaratılmasını sağlayan açık kaynaklı ve non-custodial bir protokol” olarak tanımlayan Aave platformunda kullanıcılar, mevduatlarından ve borçlanma varlıklarından faiz geliri de kazanabiliyorlar.

Ocak 2020’de kullanıcıyla buluşan Aave Coin 28 Şubat’ta My Ether Vallet ve Trust Wallet entegrasyonlarını tamamlayarak çeşitli borsalarda da listelenmeye başladı. Arka arkaya önemli gelişmeler kaydeden Aeve günümüzde de gelişimini ivmeyle sürdürüyor.

AAVE Nereden Alınır?

AAVE Coin tam olarak nasıl alınır? Binance borsası bu konuda kullanıcıların tercih ettiği en popüler platform. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesindeki büyük etmenlerden biri.

  • Ayrıca, Binance borsasına buradan kayıt olursanız süresiz olarak tüm işlemlerinizde %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

AAVE Nasıl Alınır?

  1. AAVE satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi eklemek veya takas edilecek başka bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın. Diğer yöntemleri de kullanabilirsiniz.
  2. Açılan sekmede ne kadar Türk Lirası (TRY) ile işlem yapmak istediğiniz seçin ve Coin kısmında Tether (USDT)‘yi işaretleyin.
  3. USDT aldıktan sonra, yine sol üstte yer alan “Al-Sat” kısmında yer alan “Klasik” butonuna tıklayın.
  4. Açılan alım satım sayfasının sağ üst kısımda yer alan arama kutucuğuna AAVE yazın ve AAVE /USDT çiftine tıklayın.
  5. Son olarak ortada alandaki yer alan “AAVE AL” alanında, almak istediğiniz AAVE miktarını girerek ve AAVE Coin alma işlemini tamamlayın.
Binance Borsasından AAVE Coin Nasıl Alınır?

spot_img

Bunları Kaçırma

StormGain Borsa İncelemesi

Kripto sektörü içerisinde yer alan en iyi borsalardan birisi...

Binance, Shiba Inu’yu (SHIB) Listeliyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bugün son zamanların en popüler...

Kripto Para Cüzdanı Türleri Nelerdir?

Kripto para cüzdanı kısaca bir blockchain ağıyla etkileşim kurmaya yardımcı olan...

BitTorrent Token (BTT) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, yeni bir inceleme yazımızla tekrar sizlerle birlikteyiz....

THORChain (RUNE) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, yeni bir inceleme yazımızla tekrar sizlerle birlikteyiz....

Harmony (ONE) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, yeni bir inceleme yazımızla tekrar sizlerle birlikteyiz....
- Advertisement -spot_img