bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,910.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,880.52
tether
Tether (USDT) $1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $338.20
Ana SayfaKripto Para HaberleriAlex Saunders, 2021 Yılında Yatırım Yapacağı Varlıkları Açıkladı

Alex Saunders, 2021 Yılında Yatırım Yapacağı Varlıkları Açıkladı

Altcoin Daily ile yaptığı yeni bir röportajda konuşan kripto para stratejisti Alex Saunders, Bitcoin veya Ethereum dışındaki projelere yatırım yapacağını söyledi.

İlk 20’deki varlıklardan bazılarının aslında “hayalet zincirler” olduğuna inandığını belirten Alex Saunders, Bitcoin Satoshi Vision (BSV), Bitcoin Cash (BCH) ve Tron (TRX) gibi kripto varlıklarından da kaçınılması gerektiğini vurguladı.

Yatırımcıların DeFi projelerine daha fazla ilgi göstermelerini ve yatırımlarını merkeziyetsiz finans varlıklarına yapmaları gerektiğini söyleyen Alex Saunders, ayrıca yatırımcıların portföylerinin yaklaşık üçte birini en iyi 10 DeFi projesine tahsis etmeleri gerektiğini söyledi. Özellikle de Uniswap (UNI) ve SushiSwap (SUSHI) borsalarında yükseliş beklediğini vurguladı.

Kendisinin de 1000 Dolar’lık yatırım yapacağını söyleyen Alex Saunders, portföyünün üçte birini Enjin (ENJ) ve sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) gibi en iyi oyun projelerine ayırdığını söyledi.

Yakın zamanda Mike Novogratz ve Galaxy Digital‘den yatırım alan ve bir NFT kuluçka makinesi olan RedFOX Labs‘a da yatırım yapacağını söyleyen Saunders, ayrıca Game Credits (GAME) adlı eski bir Ethereum tabanlı projeyi de araştırıyor.

Ayrıca, belirttiği 1000 Dolar’lık bu varsayımsal portföyün son üçte birini DWeb projelerine yatıracağını söyleyen Saunders, özellikle The Graph (GRT) gibi indeksleme protokollerine baktığından da bahsetti.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.53%
$41,910.00
$1,060.32
Ethereum (ETH)
3.49%
$2,880.52
$100.53