bitcoin
Bitcoin (BTC) $32,415.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,061.47
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $288.58
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinlerdeki Güçlü Hareketler Bitcoin için Çok Önemli

Altcoinlerdeki Güçlü Hareketler Bitcoin için Çok Önemli

Kripto para analisti ve yorumcusu The Crypto Dog, Bitcoin fiyatının 3.900 $’a düşmesine rağmen, piyasanın ayakta kalmasının sebebinin alternatif kripto para birimleri olduğunu belirtti.

The Crypto Dog, kripto para birimleri hakkında yapmış olduğu değerlendirmede:

”BTC ‘neccing’ yapıyor, ancak alternatif kripto para oranları artıyor. Bu ne anlama gelir? Bu sıradan bir fiyat hareketi değil. Ne olacağını tam olarak bilmiyorum, sihirbaz değilim ama bu hiç de normal görünmüyor. Evet, her şey bir anda alev alabilir ama hislerim beni yanıltmaz. Alternatif kripto para birimleri yükselişe geçiyor.”

Bazı teknik analistler, Bitcoin’in 3.500 $ seviyesine düştüğünde bile, kripto para piyasasının orta vadede hala iyimser olacağını belirtiyor.

Bitcoin fiyatının durgun kaldığı bir dönemde, alternatif kripto paraların değerindeki genel artış, yeni sermayenin mevcut fonlara, yani alternatif kripto para birimlerine doğru ilerlediğini gösteriyor.

Three Arrows Capital CEO’su Su Zhu, kripto para borsalarında, sabit paralarda ve kripto fonlarında bulunan 6 milyar dolar olduğunu belirtiyor.

Bu nedenle Su Zhu, kripto paraların bağımsız fiyat hareketlerini göz önünde bulundurarak, stabil coinlerde depolanan paranın ve Bitcoin gibi baskın kriptolarda saklanan paranın, alternatif kripto para birimlerine geçmesinin mümkün olabileceğini söylüyor.

Su Zhu geçtiğimiz günlerde yapmış oluğu analizde ise şunları söylemişti;

” Boğalar 4000$ bandında beklemek istiyor. Eğer bu olursa tepeyi yeniden kazanırız. Ayılar ise 3900 $ seviyesine doğru düşüş görmek istiyor, şayet bu olursa 3,500 $ seviyelerini de beklediğimi söyleyebilirim.”

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.38%
$32,415.00
$123.18
Ethereum (ETH)
1.39%
$2,061.47
$28.65