Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Altcoinlerdeki Güçlü Hareketler Bitcoin için Çok Önemli

Altcoinlerdeki Güçlü Hareketler Bitcoin için Çok Önemli

Kripto para analisti ve yorumcusu The Crypto Dog, Bitcoin fiyatının 3.900 $’a düşmesine rağmen, piyasanın ayakta kalmasının sebebinin alternatif kripto para birimleri olduğunu belirtti.

The Crypto Dog, kripto para birimleri hakkında yapmış olduğu değerlendirmede:

”BTC ‘neccing’ yapıyor, ancak alternatif kripto para oranları artıyor. Bu ne anlama gelir? Bu sıradan bir fiyat hareketi değil. Ne olacağını tam olarak bilmiyorum, sihirbaz değilim ama bu hiç de normal görünmüyor. Evet, her şey bir anda alev alabilir ama hislerim beni yanıltmaz. Alternatif kripto para birimleri yükselişe geçiyor.”

Bazı teknik analistler, Bitcoin’in 3.500 $ seviyesine düştüğünde bile, kripto para piyasasının orta vadede hala iyimser olacağını belirtiyor.

Bitcoin fiyatının durgun kaldığı bir dönemde, alternatif kripto paraların değerindeki genel artış, yeni sermayenin mevcut fonlara, yani alternatif kripto para birimlerine doğru ilerlediğini gösteriyor.

Three Arrows Capital CEO’su Su Zhu, kripto para borsalarında, sabit paralarda ve kripto fonlarında bulunan 6 milyar dolar olduğunu belirtiyor.

Bu nedenle Su Zhu, kripto paraların bağımsız fiyat hareketlerini göz önünde bulundurarak, stabil coinlerde depolanan paranın ve Bitcoin gibi baskın kriptolarda saklanan paranın, alternatif kripto para birimlerine geçmesinin mümkün olabileceğini söylüyor.

Su Zhu geçtiğimiz günlerde yapmış oluğu analizde ise şunları söylemişti;

” Boğalar 4000$ bandında beklemek istiyor. Eğer bu olursa tepeyi yeniden kazanırız. Ayılar ise 3900 $ seviyesine doğru düşüş görmek istiyor, şayet bu olursa 3,500 $ seviyelerini de beklediğimi söyleyebilirim.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Kripto odaklı girişim şirketi Pantera Capital yöneticileri, gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatlarını artıracağını düşünüyor. Yeni bir...

Jim Cramer Bitcoin Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi

Daha önce, "Bitcoin yasa dışı para birimdir" diyen Jim Cramer, ABD Fed’in birkaç ay içinde trilyonlarca dolar basma girişiminin ardından BTC konusundaki...

DeFi Protokolü bZx Bir Kez Daha Saldırıya Uğradı!

Merkeziyetsiz finans (DeFi) borç verme protokolü bZx dün gece bir kez daha saldırıya uğradı ve akıllı sözleşmelerindeki hatalı bir kod nedeniyle 8...