bitcoin
Bitcoin (BTC) $42,838.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,929.83
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $355.85
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinAnalist Ivan on Tech'e Göre Bu Beş Altcoin Patlamaya Hazır

Analist Ivan on Tech’e Göre Bu Beş Altcoin Patlamaya Hazır

Ünlü bir kripto para analist olan Ivan Liljeqvist, patlamaya hazır olduğunu düşündüğü beş altcoin’i takipçileriyle paylaştı.

Yeni bir YouTube videosu paylaşan ve Ivan on Tech olarak da bilinen analist, 415.000 abonesine Ethereum tabanlı katman 2 ölçeklendirme çözümlerinin boğa piyasasının bir sonraki aşamasına hakim olabileceğini söyledi.

“Ethereum geride kalmayacak, şu anda katman ikilileriyle tanık olduğumuz şey bu. Şu anda bir sonraki adımın Ethereum’daki birinci katmandan ikinci katmana ilerleyen projeler olacağını düşünüyorum.”

Ivan on Tech

Katman 2 protokolleri, ana zincir dışındaki bazı işlemleri işleyerek Ethereum’daki ağ tıkanıklığını hafifletir. Çözüm, önemli ölçüde daha yüksek hacimli işlemleri daha hızlı ve daha ucuza işleyebilir ve bu da daha sonra Ethereum ağına yerleştirilebilir.

Katman 2 çözümleri Ethereum ölçeğine yardımcı olma konusunda umut vaat ederken, Liljeqvist ekosistemin şu anda parçalanmış olduğunu söylüyor.

“Ethereum’daki tüm farklı projeler, farklı ölçeklendirme çözümleri yapıyorlar ve farklı katman 2’ler seçiyorlar, Binance (BNB) ise sadece bir çözüm.”

Kripto para analisti, Ethereum’un ikinci katmanında parçalanma olmasına rağmen, uzaydaki protokollerin bir sonraki büyük hareketler olma potansiyeli olduğunu vurguluyor.

“Farklı katmanı iki alternatifi incelemek ve analiz etmek çok önemli çünkü bunlardan birine konsantre olacağız. Matic (Poligon) olabilir. Matic’te başlatılan farklı projelere bakarsanız, şu anda Matic muhtemelen başı çekiyor. Matic’te, Quickswap (Quick) seçeneğine sahipsiniz ve bunlar, bir tür Uniswap gibi, Quickswap aracılığıyla Matic üzerinde her türlü varlığı takas etmenin bir yolu var. “

Liljeqvist, Matic ve Quickswap tandemine ek olarak, diğer gelecek vaat eden katman 2 çözümlerine de dikkat edilmesi gerektiğini söylüyor.

“XDAI’de Honeyswap’i (HNY) denemelisiniz. Ve ayrıca, dYdX’e dikkat edin. dYdX, Starkware üzerinde yapacak. Yani Ethereum’da üç farklı çözüm görüyorsunuz: Honeyswap ile xDAI, Quickswap ile Matic ve dYdX, Starkware’de yapıyorlar. “

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
4.79%
$42,838.00
$2,051.94
Ethereum (ETH)
7.26%
$2,929.83
$212.71