bitcoin
Bitcoin (BTC) $46,928.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,905.68
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $536.79
Ana SayfaAnalizAnalist Jason Pizzino, Bu Altcoinlere Dikkat Çekti

Analist Jason Pizzino, Bu Altcoinlere Dikkat Çekti

Kripto para analisti Jason Pizzino, yakın zamanda yükselmesini beklediği altcoinleri açıkladı. Yatırımcıların bu altcoinlere dikkat etmesi gerektiğini dile getirdi.

Youtube kanalı Crypto Tips’te yaptığı röportajda yakın zamanda yükselme belirtisi gösteren altcoinleri işaret eden Jason Pizzino, yatırımcıların bugünlerde dikkatini mutlaka buraya yöneltmeleri gerektiğini belirtti.

DOT ve ADA Konusunda İyimser

Jason Pizzino, Polkadot’un DOT’u konusunda iyimser olduğunu dile getirdi. Geçtiğimiz Mayıs ayında tüm zamanların en yükseğine ulaşan kripto varlığın 53 dolar seviyesinde geleceğini düşünüyor. DOT şu anda borsalarda 42 dolardan işlem görüyor.

Yatırım listesinde bir sonraki sırada, akıllı sözleşme platformu Cardano’nun yerel belirteci olan ADA var. Pizzino ADA ile ilgili olarak,

“Bence eninde sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak, ancak şu anda hala bu trendin bitmesi ve ardından kırılması gerekiyor” dedi.  ADA, yazı yazılırken geçen haftayı yüzde 11’den fazla düşüşle  kapatsa da güne yüzde 3 yükseliş ile başladı. Kripto varlık şu anda 2 dolardan işlem görüyor.

MATIC, GRT ve AAVE Yükselişte

Jason Pizzino, Ethereum ölçeklendirme platformu olan Polygon’un MATIC’i hakkında da konuştu. Geçtiğimiz hafta yüzde 25 artan kripto varlık şu anda 1,92 dolardan işlem görüyor. Pizzino, MATIC’in tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru yolda olabileceğini söyledi. Varlığın mevcut ATH’si, Mayıs ayında geri aldığı 2,62 dolar.

Analist listesinde bir sonraki sırada, endeksleme protokolü The Graph için yerel varlık olan GRT yer alıyor. Pizzino, GRT’nin sürekli olarak daha yüksek düşük seviyelerle “nihayet harekete geçmeye başladığını” söyledi.

Kripto varlığı, yazı yazılırken geçen hafta yüzde 9,9 artışla 0,96 dolardan işlem görüyor. Pizzino’ya göre, “daha güvenli bir giriş” arayan yatırımcılar, kripto varlığının 1,10 doların üzerine çıkıp çıkmadığını görmek için izlemeli.

Analist ayrıca borç verme ve ödünç alma protokolü Aave’den de bahsediyor. Pizzino, protokolün yerel varlığı AAVE’yi henüz güçlü bir oyun olarak görmüyor, ancak bunun bir hamle yapmanın ilk aşamalarında olabileceğini söylüyor.

“Tabii ki, ne kadar düşük olursanız, risk o kadar yüksek olur.”

AAVE, yazı yazılırken son yedi gün içinde yüzde 4,5 artışla 331.27 dolardan işlem görüyor. Jason Pizzino, yatırımcıların kripto varlığının 360 dolar aralığının üzerine çıkıp çıkmadığını görmek için izlemesi gerektiğini söylüyor.

Uyarı: Haberimiz Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
17.96%
$46,928.00
$8,428.27
Ethereum (ETH)
15.6%
$3,905.68
$609.29