bitcoin
Bitcoin (BTC) $47,698.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,964.83
tether
Tether (USDT) $1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $546.58
Ana SayfaKripto Para HaberleriBitcoinAnalist Lark Davis: “Bitcoin'in Yükseliş Trendi 2022'ye Kadar Sürecek”

Analist Lark Davis: “Bitcoin’in Yükseliş Trendi 2022’ye Kadar Sürecek”

İnternet dünyasının fenomen kripto analistlerinden Lark Davis, Bitcoin’in yükseliş trendi hakkında ilgi çekici ifadeler kullandı.

Davis, bitcoin’in yükseliş trendi ile ilgili konuştu. Analist, kripto paranın 2022’ye kadar yükseleceğini dile getirdi.

Lark Davis

Bitcoin’in Yükseliş Trendi Sürecek

Lark Davis kendi YouTube kanalında yayınlanan bir videosunda bitcoin’in yükseliş trendi ile ilgili görüş bildirdi. 455 binden fazla abonesine Bitcoin’in 2022’ye kadar yükselişine devam etme hızında olduğunu söyledi ve “Herkesin hayal edebileceğinden daha fazla yükseliş olabilir” dedi.

Davis, uzun vadeli sahipler tarafından devam eden BTC birikimini gösteren, zincir içi analist Willy Woo tarafından hazırlanan bir tabloya atıfta bulundu. Davis, birikim dönemlerinin tarihsel olarak dramatik fiyat artışlarından önce geldiğini belirtti. Davis şunları söyledi:

“Az önce ne olduğunu biliyor musun? Burada uzun vadeli sahipler için birikim zirveye ulaştı. Şu anda en yüksek birikim noktasındayız. Bunun ne kadar çılgınca olduğunu anlıyor musun? Neredeyse tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaşmak üzereyiz”

Davis, kripto paranın uzun vadeli sahiplerinin fiyat üzerinde daha olumlu etki bıraktığını dile getirirken, geçtiğimiz Mayıs ve Haziran aylarındaki düşüşe de değindi. Piyasanın Mayıs ve Haziran aylarındaki fiyat düşüşünü bir “birikim keşfi” dönemine kaydırdığını belirtti.

Gelecek Yıl Çılgın Artışlar Görülebilir

Bitcoin’in yükseliş trendi döneminde gerçekleştiği için mevcut piyasanın “tam bir anormallik” olduğunu söyleyerek devam etti. Davis, birikim dönemi zirveye devam ederken, gelecek yılın Bitcoin fiyatı için “tamamen çılgın” olacağını tahmin etti.

Davis ayrıca, ruh halinin on yılın sonuna kadar devam edebileceğini söyleyerek Bitcoin’e yönelik olumlu yatırımcı duyarlılığındaki eğilimi de tartıştı. Bitcoin’in fiyatının 100.000 $ ve ötesine yükselmeye devam edeceğini tahmin etti ve bu on yılın sonunda 1 milyon dolara bile tırmanabileceğini söyledi:

“Gelişmiş bir satın alma dönemindeyiz. Herkes hemen trene binmek istiyor. Herkes bakıyor, ‘Kutsal inek, bu gerçek, gerçekten olacak. Bitcoin 100k, 200k, 300k, 400k olacak… On yılın sonunda 500k, hatta belki bir milyon dolar olacak’. 2022 iyi bir yıl olacak. Gerçekten, buna eklemek istiyorum, bu on yıl çok iyi bir on yıl olacak.”

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
16.21%
$47,698.00
$7,731.85
Ethereum (ETH)
13.8%
$3,964.83
$547.15