bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,682.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,846.24
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $335.00
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinAnaliste Göre Bu Kripto Paralar Mayıs Ayında Patlayabilir!

Analiste Göre Bu Kripto Paralar Mayıs Ayında Patlayabilir!

Twitter’da il Capo Of Crypto (CryptoCapo) olarak bilinen ünlü analist, altcoin’lerin büyük bir patlama yaşayacağını belirtirken, kendisinin de bu ay tutmayı planladığı 11 kripto parayı takipçileriyle paylaştı.

Analist, kullanıcıları için halka açık interneti optimize eden ve şifreleyen bir protokol olan Syntropy (NOIA), Reserve Rights Token (RSR) ve Ethereum (ETH)’yi tutmayı planladığını söyledi.

Bununla birlikte il Capo Of Crypto, siber güvenlik projesi Constellation (DAG), merkeziyetsiz finans ptotokolü Balancer (BAL), gizliliği koruyan ve merkezi olmayan veri tabanı Phala Network (PHA), oracle projesi Tellor (TRB), otonom ekonomi platformu Sora (XOR), otomatik piyasa yapıcısı PorkSwap (PSWAP), video ve oyun protokolü Verasity (VRA) ve blockchain tabanlı ekosistem Sand’ı tutmayı da planladığını söyledi.

Ayrıca analist, Bitcoin ve diğerleri hariç kripto para piyasalarının performansını izleyen bir grafik olan Others Dominance endeksinin, beş yıllık muazzam bir konsolidasyondan çıktığına inandığı için düşük hacimli kripto paraların yükselmesini beklediğini söylüyor.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.64%
$41,682.00
$1,517.22
Ethereum (ETH)
5.46%
$2,846.24
$155.40