bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,825.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,858.09
tether
Tether (USDT) $1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $336.12
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinAnaliste Göre Bu Üç Altcoin Mart Ayında Patlamaya Hazırlanıyor

Analiste Göre Bu Üç Altcoin Mart Ayında Patlamaya Hazırlanıyor

Ünlü bir kripto para traderı ve analisti olan Ivan Liljeqvist, önümüzdeki ay fırlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı üç altcoin’i açıkladı.

Ivan on Tech olarak da bilinen analist ve trader, Binance Smart Chain’de çalışan merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan PancakeSwap’i (CAKE) kişisel olarak elinde tuttuğunu söylüyor.

“Sanırım yakında PancakeSwap Uniswap’ten (UNI) daha fazla hacme sahip olacak. Neden böyle? Çünkü ETH’de şu anda çok yüksek ücretleriniz var ve bunun nedeni ETH kullanan kişilerin normalde büyük işlemler yapmaları. Uniswap’teki ticaretinizde 10x yaptıysanız, ücretin 10$ veya 100$ olması umrunuzda değil, 500$ bile sorun değil çünkü 10x yaptınız.”

Son 24 saatte, PancakeSwap’in işlem hacmi, Uniswap’in 905 Milyon Dolar’ına kıyasla 1,04 Milyar Dolar seviyesinde bulunuyor.

Liljeqvist’in radarındaki ikinci kripto para 1inch. Ivan on Tech‘e göre 1inch, dünyanın en çok kullanılan merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamasında en çok kullanılan üç kripto para arasında olduğu için çok fazla büyüme yaşayacak.

“Neden 1inch kullanılıyor? Çünkü DEX’leri topluyorlar. Bu nedenle, büyük bir sipariş vermek istersem doğrudan Uniswap’e gitmek istemiyorum. 1inch’e gidersem, 1inch Uniswap’tan, SushiSwap’tan (SUSHI) ve diğer her türlü DEX’ten likidite toplayacak ve çok daha iyi bir uygulama fiyatı alacağım.”

”Buradaki kullanım durumu, büyük işlemler yapan kişiler içindir. Eğer büyük bir işlem yaparsanız, 100$, 400$, 600$ ödeseniz fark etmez, eğer yürütme fiyatınız daha iyiyse ve daha iyi bir şekilde 6.000$ kazanabilirsiniz, sorun değil. Bu yüzden 1inch kullanan bu kadar çok kullanıcı var. “

Liljeqvist’in listesindeki son kripto para artık Polygon olarak yeniden markalanan iki katmanlı blok zinciri ölçeklenebilirlik platformu Matic.

“İkinci katman ve şimdi benimseniyor. Bildiğim pek çok proje Polygon’a doğru genişliyor. İkinci katman, tüm bu Ethereum alanı için bir sonraki sınır, çünkü ücretler çok yüksek. Örneğin, Matic veya Polygon’u şimdi çözüyor olmamız iyi.”

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.67%
$41,825.00
$1,116.73
Ethereum (ETH)
4.28%
$2,858.09
$122.33