bitcoin
Bitcoin (BTC) $36,997.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,174.75
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $302.12
Ana SayfaKripto Para HaberleriDeFiUniSwap Token (UNI) Hakkında Analist Görüşleri

UniSwap Token (UNI) Hakkında Analist Görüşleri

Uniswap Tokeni UNI, piyasaya hızlı bir giriş yapan ancak daha sonra yavaşça düşüş yaşayan DeFi tokenları arasında yer alıyor.

UniSwap borsasının yönetişim belirteci UNI, Çarşamba günü %5 daha düştü ve gün içi en düşük seviyesi olan 4$ seviyelerine geriledi.

Kaynak: TradingView.com

Eş zamanlı olarak, UniSwap havuzunun içinde kilitli olan toplam değer yeni zirvelere yükselmeye devam etti. DeFi Pulse tarafından alınan verilere göre, TVL Çarşamba günü 2.12 Milyar Dolar’a yükseldi. Bu da, UniSwap havuzunda daha fazla insanın fon kilitlediğini gösteriyor.

Uniswap, likidite sağlayıcılarını ve kullanıcılarını 600.000.000 birimde arz bitene kadar UNI tokenları ile ödüllendirmeyi taahhüt etti.

Mac olarak bilinen bir analist;

“UNI şortları iyi görünüyor. Piyasa boğa atm için uygun değil. Uzun ürünlere girmek için Ekim ayının ilk haftasını bekliyorum.” dedi

Doğru tahminler yayınlamasıyla ünlü bir diğer analist olan John Wick, UniSwap tokenı için bir geri çekilme senaryosu sundu. Bununla birlikte, herhangi bir uzun pozisyona girmeden önce belirli kriterlerden bahsetti.

Analist, “UNI kırılmayı yeniden test etmek istiyor. Bunlar genellikle yeniden testte daha da iyi R / R girişleridir. Bir güç belirtisiyle tepki verirse, desteği durdurarak satın alır.” dedi.

Daha geniş ölçekte UNI, genel kripto para piyasası eğilimi tarafından dikte edilen ön yargı içinde kalmayı bekliyor gibi görünüyor. ABD seçimleriyle ilgili belirsizliğin baş göstermesi ve bekleme durumdaki ikinci teşvik faturası ile birlikte, neredeyse tüm boğa varlıkları satışları bekliyor. Buna UNI de dahil olabilir.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.39%
$36,997.00
$1,254.20
Ethereum (ETH)
5.69%
$2,174.75
$123.74