bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,825.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,858.09
tether
Tether (USDT) $1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $336.12
Ana SayfaKripto Para HaberleriDeFiAndre Cronje, Yeni DeFi Protokolü Deriswap'i Tanıttı

Andre Cronje, Yeni DeFi Protokolü Deriswap’i Tanıttı

Popüler merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü Yearn.Finance’ın kurucusu Andre Cronje yeni bir proje başlatıyor.

Deriswap olarak adlandırılan yeni protokol, DeFi‘nin farklı segmentlerini (takas, opsiyon ve krediler) tek bir platformda birleştirmeyi amaçlıyor.

Pazartesi günü yayınlanan bir blog yazısında konuşan Cronje;

“Deriswap; alım satım, opsiyonlar, vadeli işlemler ve krediler için konsolide ve sermaye açısından verimli bir piyasaya olanak tanıyor ve likidite sağlayıcılarının risklerini korumalarına ve ek ücret ve ödüllerden yararlanmalarına izin veriyor” dedi.

Andre Cronje

Deriswap şu anda denetim altında ve belirli bir lansman tarihi de beli değil. Yearn Finance kurucusu Cronje, protokolün denetimden sonra daha fazla bilginin verileceğini söyledi.

Cronje, bu yılın Temmuz ayında bir getiri optimizasyon protokolü olan Yearn Finance’ı başlattığında, protokol hızla popülerlik kazandı.

Yearn Finance’ın YFI tokenı bir zamanlar 43.000$ seviyelerinin üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. CoinGecko‘dan alınan verilere göre vise YFI şu anda 25.000$ civarında işlem görüyor.

Deriswap’in kendi tokenı olup olmayacağı şu an için belli değil. Andre Cronje, protokolün bu aşamasında ayrıntılı bilgi vermedi.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.67%
$41,825.00
$1,116.73
Ethereum (ETH)
4.28%
$2,858.09
$122.33