Arsenal, Cashbet İle Ortaklık Kurdu

Yakında ICO yapması beklenen 2012’den itibaren kumar odaklı bir kripto para olan Cashbet, Premier League futbol kulübü Arsenal FC ile...

0

Yakında ICO yapması beklenen 2012’den itibaren kumar odaklı bir kripto para olan Cashbet, Premier League futbol kulübü Arsenal FC ile ortaklık kurdu.

Arsenal FC Ticari Sorumlusu Vinai Venkatesham şunları söyledi: “Ortağımız olarak Cashbet Coin’i ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Yeni şifreleme olanaklarını başlattıklarında CashBet Coin ile çalışmak için sabırsızlanıyoruz “dedi.

 

Cashbet CEO’su ve Mike Reaves’in kurucusu olan Mike Reaves, “Cashbet Coin için ICO’su ile iGaming içerik sağlayıcıları, operatörleri ve oyuncuları; küresel ve multi milyar dolarlık pazarını aktif bir şekilde hedefliyoruz. Bunu, dünya futbolunun gerçek devlerinden biriyle ortak çalışarak yapmaktan memnunuz, bu da markamızı geliştirmemize ve bu, kitleyi anlamlı bir şekilde meşgul etmemize imkân vermektedir. ” dedi.

Yasal Saptamanın Arttığı Dönemde Yapılan İşlem

Cashbet ile Arsenal FC arasındaki anlaşma, şirketin “resmi Blockchain Partner” in “münhasır” konumunu üstlenecek ve ICO’nun kulübün “60.000 koltuklu Emirates stadyum” una terfi ettirileceği açıklanmayan bir para karşılığında yapıldı.

Finansal Yürütme Makamı’nın “Arsenal FC’nin Cashbet ile ortaklığı hakkında yorum yapmayı reddettiği” bildirildi ancak bir sözcü, kurumun “hızlı gelişmelerin daha ayrıntılı incelenmesini” planladığını vurguladı. Kripto para teklifi veren endüstrilere; gerekliyse “daha fazla düzenleyici eylem” gerçekleştirmeye istekli olacaklarını, sözlerine ekledi.

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.