bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,637.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,836.24
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $332.93
Ana SayfaKripto Para HaberleriAustin Arnold, Yükseleceğine İnandığı 10 Kripto Parayı Açıkladı

Austin Arnold, Yükseleceğine İnandığı 10 Kripto Parayı Açıkladı

Kripto para traderı ve analisti Austin Arnold, 2021 yılında patlayacağına inandığı 10 kripto parayı izleyicileriyle paylaştı.

Altcoin Daily sunucusu, yayınladığı yeni bir videoda izleyicilerine Bitcoin’in neden listesinin başında olduğunu anlattı. Ünlü analist, BTC fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000$ seviyelerine yakın işlem yaparken bile kurumsal müşterilerin ilgisini çektiğini ve Microstrategy gibi firmaların son zamanlarda ortalama 19.427$ fiyatla 50 Milyon Dolar değerinde Bitcoin satın aldığını vurguladı.

“Bu, akıllı para ve kurumsal hazinelerin amigo kızlar haline geldiği, Bitcoin için eğitimci haline geldiği ilk döngü.”

Listede bulunan ikinci token Cardano (ADA). Arnold, akıllı sözleşme platformunun token kilitleme özelliğini getirecek olan Goguen geliştirme dönemine geçişinin bir parçası olarak yaklaşmakta olan hard fork ile ADA’nın yükselişe geçeceğine inanıyor.

Listenin üçüncü sırasında topluluğa ücretler iade ederek bir numaralı takas edilemez token pazarı olmayı hedefleyen Trustswap (SWAP) var.

Austin Arnold‘un listesindeki dördüncü kripto para ise XRP. Arnold, Biden yönetiminin XRP üzerinde olumlu etkilerinin olacağına inanıyor.

“Garlinghouse aslında bu yılın başlarında başkanlık kampanyası için Biden’e bağışta bulundu. Ayrıca geçen yıl, Kamala Harris’in halk kampanyasına bağış yapmıştı.”

Analistin listesindeki beşinci kripto para Tezos (XTZ). Analist, Avrupa film ve dizi endüstrisinde bir yapım şirketi olan Logical Pictures‘ın Tezos‘ta 121 Milyon Dolar’lık bir güvenlik belirteci teklifi (STO) başlatmasıyla XTZ‘nin 2021 yılında patlayacağını düşünüyor.

Analistin önümüzdeki yıl sıçrama yapacağına inandığı altıncı kripto para VeChain (VET). Arnold, VeChain’in deniz ürünleri çiftçilerinin tedarik zinciri verilerini VeChain Thor blok zincirine yüklemesini sağlayacak KnowSeafood ile olan ortaklığını vurguladı.

Listenin yedi numarasında Ethereum (ETH) var. Kripto analisti, Kanadalı geleneksel yatırımcıları Ethereum’a yönlendirecek yeni bir fonun ortaya çıktığına işaret ediyor. Ayrıca Arnold, Ethereum fonuna yapılan yatırımların 107.5 Milyon Dolar’a kadar yükselebileceğini belirtti.

Listenin sekiz numarasında DeFi platformu için testnet‘i başarıyla başlatan Injective Protocol (INJ) bulunuyor. Arnold, Pantera Capital’in ortağı Paul Veradittakit‘ten doğrudan bir alıntıya atıfta bulunarak Injective için; “bir sonraki ademi merkeziyetçi türev ticareti dalgasına öncülük edebilecek” dedi.

Arnold’un listesinin dokuzuncusu sırasında Binance Coin (BNB), onuncu sırasında ise Uniswap (UNI) bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.56%
$41,637.00
$1,482.28
Ethereum (ETH)
5.8%
$2,836.24
$164.50