bitcoinBTC/USD
$40,148.00
ethereumETH/USD
$2,541.77
tetherUSDT/USD
$0.999207
binance-coinBNB/USD
$367.22
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinAvukat Jeremy Hogen'dan Ripple ve SEC Davası Tahmini: XRP Arz Şoku Yaşayabilir

Avukat Jeremy Hogen’dan Ripple ve SEC Davası Tahmini: XRP Arz Şoku Yaşayabilir

Kripto paralar konusunda hukuki uzmanlığı ile bilinen avukat Jeremy Hogan, Ripple ve SEC arasındaki davanın kripto paraya etkileri konusunda konuştu.

Yeni bir videoda konuşan avukat, Ripple’ın SEC ile yasal savaşını çözebildiği bir senaryoyu ve bu olayların XRP’yi nasıl etkileyebileceği hakkında konuştu ve mevcut davada uzlaşılması takdirinde XRP’nin arz şokuyla karşı karşıya kalabileceğini söyledi.

”Bir uzlaşma anlaşmasının muhtemelen Ripple’ın bir ceza ödemesini içereceğine inanıyorum. Ancak ceza özellikle dava öncesi tarihlerle sınırlı. Bir uzlaşma, fonların nasıl dağıtılacağını bulmanın imkansızlığı nedeniyle, alıcılara kârın dağıtılmasını içermeyebilir. Bir uzlaşma, emanetten serbest bırakılan XRP satışlarına ilişkin sınırlamaları içeren bir terim de içerebilir.”

Ripple (XRP)

Jeremy Hogan ayrıca yapılacak bir anlaşmanın, XRP satışını şirketler ve müşteriler için özel satışlarla sınırlayacak ve piyasadaki XRP arzını daraltacak bir madde içereceğini de belirtiyor.

“Bu aslında XRP’nin piyasaya akışını sınırlayacak veya yavaşlatacaktır. Böyle olunca kurumsal alıcılara yapılan satışlar, altı ay, belki bir yıla kadar halka açık bir borsaya konulamaz. Bu durumu içeren bir anlaşma, önümüzdeki yıllarda XRP’nin piyasaya akışını esasen darboğaz yapacaktır.”

Avukat ayrıca Ripple’ın SEC ile bir anlaşma sağlaması gerektiğini, bunun onları düzenleyiciler tarafından tam olarak onaylanan ilk kripto para firması yapacağını da belirtiyor.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.7%
$40,148.00
$281.04
Ethereum (ETH)
0.2%
$2,541.77
$5.08