bitcoin
Bitcoin (BTC) $34,520.00
ethereum
Ethereum (ETH) $1,973.05
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $304.59
Ana SayfaKripto Para HaberleriAxie Infinity, Yeni Ethereum Yan Zincirini Desteklemek İçin Ubisoft'u Kullanacak

Axie Infinity, Yeni Ethereum Yan Zincirini Desteklemek İçin Ubisoft’u Kullanacak

Assassin’s Creed, Far Cry ve Just Dance gibi oyunların yayıncısı Ubisoft, Axie Infinity için bir blok zinciri doğrulayıcısı olacak.

Ethereum’daki en popüler oyun olan Axie Infinity, yeni bir oyun blok zincirinin lansmanını duyurdu.

Axie Infinity Launch Layer-2 Çözümü

Ronin olarak bilinen blok zinciri, Axie Infinity’deki oyun deneyimini iyileştirmek için sınırlı doğrulayıcılara ve yüksek işlem hacmine sahip bir katman-2 ölçeklendirme çözümüdür. Aynı zamanda Ethereum’un üzerine inşa edilmiştir.

Axie Infinity, çekirdek geliştirme ekibinin proje için yalnızca beş onaylayıcı seçtiğini açıkladı. Fransız oyun devi Ubisoft, Ethereum yan zincirinin açılış onaylayıcısı olacak. Doğrulayıcılar listesinde Ubisoft’un yanı sıra önde gelen kripto para borsası Binance, NFT veri sağlayıcısı NonFungible.com, oyun şirketi Animoca Brands ve yatırım firması Sparq yer alıyor.

Bu şirketler, diğer faaliyetlerin yanı sıra blokları doğrulayarak ve fiyat oracle’larını güncelleyerek yeni blok zincirinin stres testinde çok önemli bir rol oynayacak. Axie Infinity, ana ağı tamamlamadan önce Ronin test ağını birkaç ay boyunca doğrulayıcılarla birlikte çalıştıracak.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
4.98%
$34,520.00
$1,719.10
Ethereum (ETH)
2.59%
$1,973.05
$51.10