bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,825.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,858.09
tether
Tether (USDT) $1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $336.12
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinBakkt CEO'su Gavin Michael, XRP Hakkında Konuştu

Bakkt CEO’su Gavin Michael, XRP Hakkında Konuştu

Bakkt CEO’su Gavin Michael, XRP’nin kripto para borsası tarafından desteklenip desteklenmeyeceği konusunda açıklamalarda bulundu.

Bakkt CEO’su Gavin Michael, daha önce haberini verdiğimiz gibi yakın zamanda halka açılma planı olan şirketin yeni kripto para birimlerini eklemeyi planladığını açıkladı ancak bu kripto paralar arasında XRP‘nin olmadığını söyledi.

”Bitcoin aracılığıyla kripto alanına girdik. Ürün geliştirmenin bir parçası olarak gemiye gelmesi planlanan başkaları da var ama XRP mevcut değil.”

Bakkt

Coinbase de dahil olmak üzere birçok kripto para borsası XRP ticaretini askıya alacaklarını veya token’ı delist edeceklerini açıklamıştı. O yüzden Bakkt’ın şu anda SEC tarafından dava edilen kripto para biriminden uzak durmayı seçmesi hiç de şaşırtıcı gelmiyor. Ayrıca Michael, Bakkt’ın mevzuata uygunluk konusuna odaklandığını da vurguluyor.

“Bu nedenle, finansal sistemde rampalar olarak bu ortamların kullanımıyla ilgili düzenlemeleri sürdürme ihtiyacına inanıyoruz. Kesinlikle denetleniyoruz. Şu anda konuşulan düzenlemelere ihtiyaç duyan çok güçlü bir AML / KYC yaklaşımımız var.”

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.67%
$41,825.00
$1,116.73
Ethereum (ETH)
4.28%
$2,858.09
$122.33