Bancor Network Token (BNT) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, bu inceleme yazımızda Bancor Network Token’ın (BNT) ne olduğunu, nereden ve nasıl alınabileceğini sizlere aktarmaya çalışacağız, iyi okumalar.

Bancor (BNT), ERC-20 tabanlı olarak ortaya çıkmış ve kurucularının çoğunluğunu İsviçreli bankacıların oluşturduğu bir DeFi projesidir.

Bancor, kullanıcıların kripto para piyasalarında alışveriş yapmak yerine doğrudan farklı token’lar arasında takas yapmasına izin veren bir blockchain protokolüdür.

Bancor Network

Proje, borsalarda istikrarlı bir arz / talep bulunmayan token’ların çoğuna likidite getirmek için çalışan bir ağ çözümü sunar. Bu ağ, akıllı sözleşmeler ve ekibin “Akıllı Simgeler” olarak adlandırdığı yeni bir kripto para sınıfı üzerine kurulmuştur.

Bancor, kripto para pazarına likidite desteği sağlamak için bulunmaktadır.  Likidite, Bitcoin veya Ethereum gibi en büyük kripto paralar için çok fazla sorun teşkil etmez. Çünkü her zaman bu kripto paraları değiştirmek isteyen alıcılar ve satıcılar bulunmaktadır. Bununla birlikte, merkeziyetsiz amaçlara hizmet edebilecek ancak piyasada likit olmak için yeterince dikkat çekmemiş binlerce diğer kripto para için kesinlikle önemli bir konudur.

Bir token’ın likiditesi, alıcı ve satıcıların tutarlı varlığı ile belirlenir. Yüksek likiditeye sahip bir token, belirli bir zamanda kolayca elde edebileceğiniz veya satabileceğiniz bir token’dır. Bunun tersi, düşük likiditeye sahip token’lar için geçerlidir.

BNT Nereden Alınır?

Peki, şu anda CoinMarketCap verilerine göre 6.11$ seviyelerinde işlem gören BNT tam olarak nasıl alınır?

Binance borsası bu konuda kullanıcıların tercih ettiği en popüler platformlardan birisidir. Binance’in kullanıcılarına sunduğu likidite ve güvenlik, yatırımcıların Binance borsasını tercih etmesindeki en büyük etmenlerden birisidir.

  • Ayrıca, Binance borsasına buradan kayıt olursanız süresiz olarak tüm işlemlerinizde %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

BNT Nasıl Alınır?

  1. BNT satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi eklemek veya takas edilecek başka bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın. Diğer yöntemleri de kullanabilirsiniz.
  2. Açılan sekmede ne kadar Türk Lirası (TRY) ile işlem yapmak istediğiniz seçin ve Coin kısmında Tether (USDT)‘yi işaretleyin.
  3. USDT aldıktan sonra, yine sol üstte yer alan “Al-Sat” kısmında yer alan “Klasik” butonuna tıklayın.
  4. Açılan alım satım sayfasının sağ üst kısımda yer alan arama kutucuğuna BNT yazın ve BNT /USDT çiftine tıklayın.
  5. Son olarak orta alanda yer alan “BNT AL” alanına, almak istediğiniz BNT miktarını girerek işleminizi tamamlayın.
Binance Borsasından BNT Nasıl Alınır?
spot_img

Bunları Kaçırma

StormGain Borsa İncelemesi

Kripto sektörü içerisinde yer alan en iyi borsalardan birisi...

Binance, Shiba Inu’yu (SHIB) Listeliyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bugün son zamanların en popüler...

Kripto Para Cüzdanı Türleri Nelerdir?

Kripto para cüzdanı kısaca bir blockchain ağıyla etkileşim kurmaya yardımcı olan...

BitTorrent Token (BTT) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, yeni bir inceleme yazımızla tekrar sizlerle birlikteyiz....

THORChain (RUNE) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, yeni bir inceleme yazımızla tekrar sizlerle birlikteyiz....

Harmony (ONE) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, yeni bir inceleme yazımızla tekrar sizlerle birlikteyiz....
- Advertisement -spot_img