bitcoin
Bitcoin (BTC) $43,106.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,968.47
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $357.75
Ana SayfaKripto Para HaberleriBinance, Avrupa Ülkelerinde Vadeli İşlemleri ve Türevlerini Durduruyor

Binance, Avrupa Ülkelerinde Vadeli İşlemleri ve Türevlerini Durduruyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, tüm Avrupalı ​​müşterileri için kripto vadeli işlemleri ve türev işlemleri sağlamayı durdurmayı planlıyor.

Gelen haberlere göre Binance Holdings artık Avrupa’da kripto vadeli işlem sözleşmeleri ve türevleri ticareti konusunda hizmet sunmayacak. Almanya, İtalya ve Hollanda’daki kullanıcıların ise kripto vadeli işlemler ve türev ürünler için yeni hesap açmaları hemen engellenecek.

Binance

Şu anda Binance, tam ölçekli bir resmi finans kurumu olmak için ek düzenleyici soruşturmaları ve kontrolleri geçmek istiyor. CEO Changpeng Zhao (CZ), şirketi düzenleyici deneyime sahip daha iyi bir aday bulmayı başarırsa, üst düzey pozisyonundan ayrılmaya bile hazır.

Genel olarak en büyük değişim, borsanın son zamanlarda küresel olarak düzenleyicilerle başının belada olması. İngiltere, İtalya ve Hong Kong da dahil olmak üzere bir dizi ülkede bankalar ve düzenleyiciler tarafından operasyonları yasaklandı. Ayrıca WazirX borsası, kara para aklama faaliyetlerine izin verdiği iddiasıyla Hindistan’da bir ceza soruşturması altında.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.77%
$43,106.00
$1,625.10
Ethereum (ETH)
5.6%
$2,968.47
$166.23