Binance Borsasında Bakım Bitti, Kullanıcılara %70 Komisyon İndirimi Yapıldı!

Popüler kripto para borsası Binance, teknik zorluklar nedeniyle, neredeyse 1 gün boyunca kapalı olduktan sonra sitesinde 9 Şubat tarihinde, yani...

0

Popüler kripto para borsası Binance, teknik zorluklar nedeniyle, neredeyse 1 gün boyunca kapalı olduktan sonra sitesinde 9 Şubat tarihinde, yani bugün sistem güncellemesini tamamladığını açıkladı.

Binance, işlem ücretlerinde iki hafta boyunca %70 indirim yaparak “kullanıcıların yeni sürüme geçiş sürecindeki sadık desteğine şükranlarını” sundu.

 

Binance borsası henüz çok yeni. 6 ay gibi kısa bir süredir hizmet vermesine rağmen milyonlarca kullanıcıya erişti ve en iyi 5 kripto para borsası arasında yer almayı başardı.

Bu hafta, CEO Changpeng Zhao, bir endüstri uzmanı olarak şimdiden ana akım medyada yer alan, hatta Warren Buffett’i açıkça eleştiren, Forbes’in kripto endüstrisinin en zenginler listesinde yer aldı.

Ocak 2018 itibariyle Binance, dünyanın en büyük kripto para ticaret platformu oldu. Saatte 240.000 yeni kullanıcı kaydı alan borsa, yeni kullanıcı kayıtlarını bir süreliğine kapattığını açıklamıştı. Şimdi ise kullanıcı kayıtları açık durumda. (Buradan kayıt olabilirsiniz.)

Güncellemeyi kolaylaştırmak için kullanılan karmaşık prosedürler sırasında bir “yavaşlama” yaşansa da, Zhao, kullanıcılara sosyal medyada verilerin bütünlüğünün herhangi bir noktada tehlikede olmadığını garanti etti.

“Bulut sağlayıcımıza bir DDoS saldırısı yapıldı, çözümlendi, ancak yine de kalıcı etkiler var” diye ekledi yeni bir twitter güncellemesinde.

Borsa, 9 Şubat Cuma teknik meseleler halledildikten sonra açıldı ve bir saldırının gerçekleştiği suçlamalarını çürütmeyi başardı.

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.