Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Binance Borsasında Bakım Bitti, Kullanıcılara %70 Komisyon İndirimi Yapıldı!

Binance Borsasında Bakım Bitti, Kullanıcılara %70 Komisyon İndirimi Yapıldı!

Popüler kripto para borsası Binance, teknik zorluklar nedeniyle, neredeyse 1 gün boyunca kapalı olduktan sonra sitesinde 9 Şubat tarihinde, yani bugün sistem güncellemesini tamamladığını açıkladı.

Binance, işlem ücretlerinde iki hafta boyunca %70 indirim yaparak “kullanıcıların yeni sürüme geçiş sürecindeki sadık desteğine şükranlarını” sundu.

 

Binance borsası henüz çok yeni. 6 ay gibi kısa bir süredir hizmet vermesine rağmen milyonlarca kullanıcıya erişti ve en iyi 5 kripto para borsası arasında yer almayı başardı.

Bu hafta, CEO Changpeng Zhao, bir endüstri uzmanı olarak şimdiden ana akım medyada yer alan, hatta Warren Buffett’i açıkça eleştiren, Forbes’in kripto endüstrisinin en zenginler listesinde yer aldı.

Ocak 2018 itibariyle Binance, dünyanın en büyük kripto para ticaret platformu oldu. Saatte 240.000 yeni kullanıcı kaydı alan borsa, yeni kullanıcı kayıtlarını bir süreliğine kapattığını açıklamıştı. Şimdi ise kullanıcı kayıtları açık durumda. (Buradan kayıt olabilirsiniz.)

Güncellemeyi kolaylaştırmak için kullanılan karmaşık prosedürler sırasında bir “yavaşlama” yaşansa da, Zhao, kullanıcılara sosyal medyada verilerin bütünlüğünün herhangi bir noktada tehlikede olmadığını garanti etti.

“Bulut sağlayıcımıza bir DDoS saldırısı yapıldı, çözümlendi, ancak yine de kalıcı etkiler var” diye ekledi yeni bir twitter güncellemesinde.

Borsa, 9 Şubat Cuma teknik meseleler halledildikten sonra açıldı ve bir saldırının gerçekleştiği suçlamalarını çürütmeyi başardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

FinCen Belgeleri Nedir ve Bitcoin İçin Ne Anlama Geliyor?

Kamuoyuna sızdırılan FinCEN belgeleri, dünyanın en büyük finans kuruluşlarının kara para aklama operasyonlarına nasıl aracılık ettiğini ve bu bankaların 2 Trilyon Dolar'ı...

Bitcoin Hash Oranı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Bitcoin hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu durum Bitcoin ağının güçlü kaldığı anlamına geliyor. Blockchain.com kurucu...

Uniswap Ücretsiz 400 UNI Token Nasıl Alınır?

Gün içinde yaptığımız haberde Uniswap'ın kendi tokeni UNI'ı bugün piyasaya sürdüğünü belirtmiştik. Uniswap, 1 Eylül 2020'den önce en az bir kere işlem...