bitcoin
Bitcoin (BTC) $58,852.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,958.42
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $451.94
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinBinance CEO'su Ripple (XRP) ile Ortaklık Kuracaklarını Açıkladı!

Binance CEO’su Ripple (XRP) ile Ortaklık Kuracaklarını Açıkladı!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, XRP destekli ödeme çözümü xRapid’i artırmak için kesinlikle Ripple ile ortak olacaklarını söyledi.

İlk canlı yayınında konuşan Binance CEO’su Changpeng Zhao, önde gelen kripto para borsasının, gelecekte XRP destekli ödene çözümü xRapid’i artırmak için Ripple ile kesinlikle ortak olacağını belirtti.

Bu potansiyel ortaklık açıklaması, sadece bir ortaklığın ilk işaretleri ve başka hiçbir öne çıkan detay bulunmuyor. Ancak bu durum, banka kurumlarında çekicilik kazanmakta olan Ripple ve ödeme çözümleri için son derece umut verici.

Bununla birlikte, ikisinden henüz katı bir şey olmamasına rağmen, Binance, kripto borsaları Bittrex, Bitso, Coins.ph ve Bitstamp ile ortaklık yaparak xRapid için likidite artışına yardımcı oluyor. Bu borsalar, finansal kuruluşların yerel para birimlerini XRP‘ye dönüştürmelerini ve dijital varlıkları tekrar fiat para birimlerine dönüştürerek anında başka bir ülkeye göndermelerini mümkün kılıyor.

“Şu anda daha fazla özellik başlatmaya odaklandık, bu yüzden birkaç başka partnerle çalışıyoruz. XRapid ile şu an devam eden bir şey yok, ancak gelecekte kesinlikle onları bir ortak olarak eklemek istiyoruz”

XRapid için verilen destek XRP için verilen destekdir

XRP, Ripple için yerel token olsa da, finansal kurumlara yönelik ana ürünü şu anda xRapid’dir. Ripple, uluslararası şirketlerin dünyanın her yerindeki banka hesaplarına para transferi için, yasal ve uyumlu bir yol olması amacıyla xRapid‘i geliştirdi.

Bu, bankalarla ortaklıklarının çoğunu temel alan bir üründür ve bu ürüne yapılan büyük bir destek, Binance gibi büyük borsaların işin içine girmesi halinde olur. Eğer bu ortaklık devam ederse, ripple fiyatının büyük bir artış göstereceği şüphe götürmez.

XRP ve Ripple, daha önce merkezileştirilmiş olarak etiketlenen daha geleneksel ve kurumsallaştırılmış iş yapma biçimleri nedeniyle, geçmişte kripto para birimi topluluğunun eleştirilerine maruz kalmıştı.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.68%
$58,852.00
$2,165.75
Ethereum (ETH)
5.36%
$3,958.42
$212.17