bitcoin
Bitcoin (BTC) $39,006.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,342.34
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $311.74
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinBinance Coin (BNB) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Binance Coin (BNB) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Binance Coin (BNB), tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak yeni bir rekor daha kırmayı başardı. CoinMarketCap verilerine göre BNB, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 641,86 dolar seviyelerine ulaştı.

BNB, 12 Nisan’da 628 dolar seviyesine ulaşarak yeni bir ATH belirlemişti. O zamandan beri BNB’nin piyasa değerine 2 milyar dolar daha artarak 97,1 milyar dolara ulaştı. Bu yükselişin olası nedenlerinden biri ise daha önce haberini sizlerle paylaştığımız gibi Binance’in Haziran ayında NFT’ler için kendi pazarını başlatma kararı gösterebilir.

Binance Coin (BNB)

Bununla birlikte, Binance Smart Chain (BSC) ağı da düşük ücretlerle merkezi olmayan finans uygulamaları için Ethereum’unen büyük büyük rakibi olmaya devam ediyor.

Ayrıca, BNB’nin piyasa değerinin yükselmesi kripto paranın XRP’nin yerini alarak en yüksek piyasa değerine sahip üçüncü kripto para olmasına yardımcı oldu. Bazı analistlere göre, Binance Coin yükseliş trendini sürdürmek ve yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerini hedeflemek için temelde güçlü görünüyor.

Aslında BNB’ye yönelik bu artan talep, Binance Smart Chain’in başarısından kaynaklanıyor. Bilindiği gibi BSC işlem hacmi Ethereum işlem hacmini geçmeyi başardı ve bazı kişiler protokolün dünyanın birincil ödeme ağı olacağını iddia etmeye başladı bile.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.85%
$39,006.00
$721.61
Ethereum (ETH)
0.59%
$2,342.34
$13.82