Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Binance Deposit; Kriptolarınızı Faizle Ödünç Verin (Lending)

Binance Deposit; Kriptolarınızı Faizle Ödünç Verin (Lending)

Binance Deposit, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin için bir borç verme platformudur. Platform, kullanıcıların kripto para birimlerini borç vererek (Lending) kar elde edebileceği geleneksel bankaların ötesinde bir finansal sistem oluşturmayı amaçlıyor.

Platformdaki kullanıcılar, her iki tarafla imzalanan kredi sözleşmesine bağlı olarak belirli bir süre boyunca kendi kripto paralarını ödünç verebilirler. Ödünç verilen kredi işlem süresi sonrası, Binance Deposit, kripto paraları faiz oranlarını da işleyerek kullanıcılara iade ediyor.

Binance Deposit Nasıl Çalışır?

Platform, kullanıcılarına çeşitli borç verme paketleri sunuyor. Bitcoin Standard, Ethereum Standard, Bitcoin grow big ve Ethereum grow big olmak üzere dört çeşit paket bulunuyor. Standart paketler için, kullanıcılara 300 günlük bir süre içinde %300 geri ödeme yapılırken, Grow Big lending paketlerinde ise 300 günde faizler ile toplam %450 geri dönüş sağlanıyor. Her 24 saatte bir ödemeler tekrarlanıyor.

Binance Deposit Avantajları

Binance Deposit web sitesi son derece güvenli ve kullanımı ile kullanıcılara, borç verme yatırımlarını yönetmeleri için bir yol oluşturur. Kullanım kolaylığı ile hem yeni, hem de deneyimli yatırımcılar web sitesini rahatlıkla kullanabilir. Platform, kullanıcılarına %450’ye varan kar vaat ediyor ve son derece yüksek oranda kar elde etmelerini sağlıyor.

Bitcoin Deposit Dezavantajları

Fon Güvenliği Garantisi Yok; kullanıcılar fonlarını Binance Deposit’e gönderdikten sonra, geri ödemelerini garanti altına alacaklarını gösteren herhangi bir kanıt yok.

Borç Mevduatı, göz ardı edilemeyecek önemli detaylara dikkat çekmek istiyor; bu nedenle, kripto paralarınızı göndermeye karar vermeden önce, dikkatli bir şekilde alternatif olarak doğrulanmış platformlara yatırım yapmanız önemle tavsiye ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

FinCen Belgeleri Nedir ve Bitcoin İçin Ne Anlama Geliyor?

Kamuoyuna sızdırılan FinCEN belgeleri, dünyanın en büyük finans kuruluşlarının kara para aklama operasyonlarına nasıl aracılık ettiğini ve bu bankaların 2 Trilyon Dolar'ı...

Ünlü Kripto Analisti, Bitcoin Fiyatının Ne Zaman 100.000 Dolar’a Çıkacağını Söylüyor

Bitcoin fiyatının 2019 yılında 11.600$ seviyelerinden 6.400$ seviyelerine düşeceğini doğru tahmin eden kripto stratejisti, BTC fiyatının patlayacağına ve 100.000$ seviyelerine yükselmeye başlayacağına...

Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Kripto odaklı girişim şirketi Pantera Capital yöneticileri, gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatlarını artıracağını düşünüyor. Yeni bir...

UNI Token Aşırı Değerlenecek; Ünlü Kripto Balinası Görüşünü Paylaştı

Bitfinex balinası olarak tanınan Joe007, Uniswap UNI tokenin aşırı değerleneceğine inandığını açıkladı. Joe007, sosyal medyada UNI hakkındaki düşüncelerini soran...