Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Binance Borsasında Şüpheli Hareketlenme, Binance Hacklendi mi?

Binance Borsasında Şüpheli Hareketlenme, Binance Hacklendi mi?

Bugün Binance Borsasında şüpheli hareketlenmeler görüldü. Birçok kullanıcı “Binance Hacklendi mi?” sorusunu sormaya başladı.

Ticaret hacmine göre dünyadaki en iyi kripto para borsası olan Binance’in kullanıcıları, hesaplarında şüpheli etkinlikler olduğunu bildirmeye başladılar. Twitter, reddit, ekşisözlük gibi sosyal mecralardaki topluluk alanlarında Binance kullanıcılarının şikayetleri  büyük ölçüde görülüyor.

Birçok kullanıcının iddiasına göre, hesaplardaki altcoinler piyasa fiyatından satılarak, tüm bakiye ile VIA Coin alınıyor. Bunun yanında VIA Coin yazının yazıldığı zaman içinde neredeyse yüzde yüz fiyat artışı göstermiş durumda. Ayrıca market hacmi de hiç olmadığı kadar yüksek bir seviyede seyrediyor.

Binance, kullanıcı bakiyeleriyle ilgili sorunların raporlarını araştırdığını belirtti. Binance bu sorunun kaynağını araştırırken, tüm kripto para çekme işlemlerini de devre dışı bıraktı.

Binance API anahtarlarıyla üçüncü parti ticari botları kullanan traderlar için çeşitli önlemler uygulanabilir. Bunlar arasında Binance hesapları veya araçların kendilerinin devre dışı bırakılması, Binane’teki API’de trade erişimlerinin devre dışı bırakılması veya API anahtarının direk sıfırlanmasını sayabiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Uniswap Ücretsiz 400 UNI Token Nasıl Alınır?

Gün içinde yaptığımız haberde Uniswap'ın kendi tokeni UNI'ı bugün piyasaya sürdüğünü belirtmiştik. Uniswap, 1 Eylül 2020'den önce en az bir kere işlem...

Bitcoin Reklamları Hong Kong Sokaklarını Turuncuya Boyadı

Bitcoin Association of Hong Kong (BAHK) isimli bir Bitcoin topluluğu, vatandaşların "kendi kendilerinin bankaları olmaya" teşvik etmek amacıyla, Bitcoin merkezli reklamları Hong...

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.