Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Binance Kaldıraçlı YFI Sözleşmelerini Başlattı

Binance Kaldıraçlı YFI Sözleşmelerini Başlattı

Binance, Yearn Finance YFI tokeni için kaldıraçlı sözleşmeleri duyurdu. Duyuruda, sözleşmenin Tether’i teminat olarak kullanan USDT marjlı bir vadeli işlem sözleşmesi olduğu söylendi. Ayrıca, yatırımcıların yeni sözleşmede 50x kaldıraca erişebilecekleri de belirtildi.

Duyuruda, sözleşmenin Tether’i teminat olarak kullanan USDT marjlı bir vadeli işlem sözleşmesi olduğu söylendi. Ayrıca, yatırımcıların yeni sözleşmede 50x kaldıraca erişebilecekleri de belirtildi.

Kalıcı bir sözleşme veya takas, esasen vadesi veya uzlaşması olmayan bir vadeli işlem sözleşmesidir ve diğer vadeli işlem veya opsiyon araçlarına göre bir dizi avantajlıdır. Bu tür bir sözleşme, traderlara kaldıracı ucuz ve kolay bir şekilde kullanma olanağı sağlar. Sürekli takaslarda likidite genellikle önyükleme yapmak için çok daha yüksektir.

Ancak fiyatlardaki küçük değişiklikler hızlı bir şekilde tasfiye ile sonuçlanabileceğinden, dalgalı piyasalarda kaldıraç kullanmanın son derece yüksek riskli olduğu gerçeği de unutulmamalıdır.

Yearn Finance’in YFI tokeni şu anda kripto piyasasındaki en sıcak varlık. Token fiyatının ilk kez 10.000$’ı aştığı haftadan kısa bir süre önce, büyük bir hareketle YFI fiyatının BTC fiyatının üzerine çıkabileceği konuşuluyordu.

Fiyat 30 Ağustos’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 38.000$’ı kısa süreliğine olsa da gördü.

YFI/USD – TradingView

Bu rakamlar Pazartesi sabahı Asya seansında 32.000$’a geriledi.

Yearn Finance, para piyasası protokolü Aave‘nin YFI’yi listelediği hafta sonu daha da güçlendi. Dolaşımda sadece 30.000 token olduğu için, verim çiftçilerinin YFI talebi şaşırtıcıydı ve sadece birkaç hafta içinde beş rakamlı kazançlarla sonuçlandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Uniswap, Tüm Kullanıcılarına 400 UNI Gönderdi

Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan merkeziyetsiz borsa olan Uniswap, 16 Eylül'de UNI adında bir token yayınladı. Protokol, 1 Eylül'den önce borsayı...

Bitcoin Reklamları Hong Kong Sokaklarını Turuncuya Boyadı

Bitcoin Association of Hong Kong (BAHK) isimli bir Bitcoin topluluğu, vatandaşların "kendi kendilerinin bankaları olmaya" teşvik etmek amacıyla, Bitcoin merkezli reklamları Hong...

Uniswap Ücretsiz 400 UNI Token Nasıl Alınır?

Gün içinde yaptığımız haberde Uniswap'ın kendi tokeni UNI'ı bugün piyasaya sürdüğünü belirtmiştik. Uniswap, 1 Eylül 2020'den önce en az bir kere işlem...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.