bitcoin
Bitcoin (BTC) $48,524.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,484.60
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $416.10
Ana SayfaKripto Para HaberleriBinance Kaldıraçlı YFI Sözleşmelerini Başlattı

Binance Kaldıraçlı YFI Sözleşmelerini Başlattı

Binance, Yearn Finance YFI tokeni için kaldıraçlı sözleşmeleri duyurdu. Duyuruda, sözleşmenin Tether’i teminat olarak kullanan USDT marjlı bir vadeli işlem sözleşmesi olduğu söylendi. Ayrıca, yatırımcıların yeni sözleşmede 50x kaldıraca erişebilecekleri de belirtildi.

Duyuruda, sözleşmenin Tether’i teminat olarak kullanan USDT marjlı bir vadeli işlem sözleşmesi olduğu söylendi. Ayrıca, yatırımcıların yeni sözleşmede 50x kaldıraca erişebilecekleri de belirtildi.

Kalıcı bir sözleşme veya takas, esasen vadesi veya uzlaşması olmayan bir vadeli işlem sözleşmesidir ve diğer vadeli işlem veya opsiyon araçlarına göre bir dizi avantajlıdır. Bu tür bir sözleşme, traderlara kaldıracı ucuz ve kolay bir şekilde kullanma olanağı sağlar. Sürekli takaslarda likidite genellikle önyükleme yapmak için çok daha yüksektir.

Ancak fiyatlardaki küçük değişiklikler hızlı bir şekilde tasfiye ile sonuçlanabileceğinden, dalgalı piyasalarda kaldıraç kullanmanın son derece yüksek riskli olduğu gerçeği de unutulmamalıdır.

Yearn Finance’in YFI tokeni şu anda kripto piyasasındaki en sıcak varlık. Token fiyatının ilk kez 10.000$’ı aştığı haftadan kısa bir süre önce, büyük bir hareketle YFI fiyatının BTC fiyatının üzerine çıkabileceği konuşuluyordu.

Fiyat 30 Ağustos’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 38.000$’ı kısa süreliğine olsa da gördü.

YFI/USD – TradingView

Bu rakamlar Pazartesi sabahı Asya seansında 32.000$’a geriledi.

Yearn Finance, para piyasası protokolü Aave‘nin YFI’yi listelediği hafta sonu daha da güçlendi. Dolaşımda sadece 30.000 token olduğu için, verim çiftçilerinin YFI talebi şaşırtıcıydı ve sadece birkaç hafta içinde beş rakamlı kazançlarla sonuçlandı.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.83%
$48,524.00
$887.99
Ethereum (ETH)
0.86%
$3,484.60
$29.97