bitcoin
Bitcoin (BTC) $43,079.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,942.04
tether
Tether (USDT) $1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $355.86
Ana SayfaKripto Para HaberleriBinance, Katılım ve Hizmet Ödülü Olarak NFT Veriyor

Binance, Katılım ve Hizmet Ödülü Olarak NFT Veriyor

Binance, hizmetlerinden ve katılımlarından dolayı bazı çalışanlarını ve kullanıcılarını NFT’lerle ödüllendirdi. Bundan sonra, borsanın İspanyol ekibi de katılım için kullanıcıları NFT’lerle ödüllendirecek.

Socios.com ile işbirliği içinde olan Fransız Binance ekibi, sektör uzmanlarına göre ekosistem hakkında “webimarathon” adı verilen altı saatlik bir web semineri dizisi düzenledi.

Binance ve Socios.com CEO’ları Changpeng Zhao (CZ) ve Alexander Dreyfus, borsa çalışanları ile birlikte etkinliğe katıldı. Webimarathon’un amacı, topluluğu Binance Akıllı Zincir (BSC) ekosistemiyle tanıştırarak eğitmekti.

Nihai web seminerinin sonunda, kullanıcılara webimarathon’da sunulan eğitimi anladıklarını test etmek için bir sınav verildi. Sonuçlara göre katılımcılar NFT olarak eşleştirilmiş belirli bir derece diploması olan Yengeç, Ahtapot, Balık, Yunus, Köpekbalığı ve Balina diploması aldılar.

İspanyol Binance ekibi, kendi başlarına bir ustalık sınıfı düzenleyerek bu olayı takip edecek. Amaçları ise, kullanıcıları son birkaç ay içinde piyasaya sürülen yeni ürünler hakkında bilgilendirmek ve geçen yıl platforma katılan yeni kullanıcılara yardımcı olmak.

NFT’lerin artan popülaritesi nedeniyle, İspanyol ekibi bu özel etkinlik için bir boğa, bir ayı ve bir astronot olan üç benzersiz tasarım yapmaya karar verdi.

Her biri 150 boğa ve ayı basarken, ekip tarafından şimdiye kadar yapılmış en eşsiz tasarımlardan biri olan astronot sadece 20 birim basıldı.

Binance Angels, Binance kullanıcılarına yardımcı olan ve kripto değişimi için başka hizmetler sunan gönüllülerdir. Binance Angel Programında şu anda 265’ten fazla melek bulunuyor.

Hizmetlerinin bir ödülü olarak da Binance onlar için özel NFT’ler yaratacak. Tasarım henüz açıklanmasa da 300 adet basılacak.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.68%
$43,079.00
$1,154.52
Ethereum (ETH)
1.24%
$2,942.04
$36.48