bitcoin
Bitcoin (BTC) $58,803.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,987.60
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $453.49
Ana Sayfaİnceleme YazılarıBinance Borsasından Bitcoin veya Altcoin Almak (2021)

Binance Borsasından Bitcoin veya Altcoin Almak (2021)

2017 yılında kurulan ve açık ara dünyanın en büyük ve güvenilir Kripto para borsası Binance artık Türk kullanıcılar için de Banka veya kredi kartıyla Bitcoin – Altcoin satın alma işlemine izin veriyor. Minimum 100 TL değerinde Bitcoin veya Altcoin alabiliyorsunuz.

Ayrıca, borsaya buradan kayıt olur yada kayıt formunda referans kimliğine QLX1J9O2 kodunu girerseniz ömür boyu %10 Komisyon indirimi kazanıyorsunuz.

Banka veya Kredi Kartıyla Bitcoin Nasıl Alınır?

  • Öncelikle Binance borsası üzerinden kredi kartınızla kripto para satın almak için hesabınızda KYC doğrulamasını gerçekleştirmelisiniz. (Bkz; KYC Nedir?)
  • Anasayfada sol üstte yel alan “Kripto Al” bölümünde “Kredi / Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
Binance Banka Kartıyla Bitcoin Almak
  • Sonrasında karşınıza aşağıdaki resimde gördüğün alan gelecek ve işlemi tamamlamak için resmin altındaki adımları izleyin;
Binance Kredi Kartıyla Bitcoin Almak
  1. Kullanmak istediğiniz banka kartı için yerel itibari para birimini (TRY) seçin.
  2. Açılır menüden satın almak istediğiniz kripto para birimini seçin.
  3. Ödeme yöntemi olarak “Banka Kartı”nı seçin.
  4. Bir sonraki adıma geçmek için “Al” düğmesine tıklayın.
  • Sonraki ekranda sizden kart bilgilerinizi isteyecek. Kart, fatura ve adres bilgilerini de girdikten sonra “Hemen Öde” butonuna tıklayın. (Sadece kendi adınıza düzenlenmiş olan kart ile işlem yapabilirsiniz.)
Binance Banka Kartıyla Bitcoin Almak
  • Bu bilgileri ilk defa Banka kartıyla işlem yapacak kullanıcılar sadece tek seferlik yapıyor. Sonrasında fatura, kart ve adres bilgileri hesabınıza tanımlandığı için satın alma işlemi çok daha kısa sürüyor.
  • Hemen öde butonuna tıkladıktan sonra ödeyeceğiniz TL karşılığında ne kadar Kripto geçeceğini gösterecek ve ardından “Confirm” butonuna bastığınızda, satın aldığınız kriptolar hesabınıza aktarılmış olacak.

Binance borsasına hala üye değilseniz buradan kayıt olabilir, yada kayıt formunda referans kimliğine “QLX1J9O2” kodunu girerseniz ömür boyu %10 Komisyon İndirimi kazanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.24%
$58,803.00
$1,905.22
Ethereum (ETH)
4.55%
$3,987.60
$181.44