bitcoin
Bitcoin (BTC) $32,673.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,060.78
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $290.21
Ana SayfaKripto Para HaberleriBinance Labs ile Arjantin Hükümeti Ortaklık Kuruyor

Binance Labs ile Arjantin Hükümeti Ortaklık Kuruyor

Güney Amerika ülkesi Arjantin, başarılı bulduğu blockchain tabanlı projeleri desteklemek için, Binance Labs ile ortaklık kurulacağını açıkladı.  

Binance resmi bir blog yazısında;

“Hükümet kurumu olan Accelerator Programı, Binance Labs’in yatırım yaptığı her projede 50.000 $ tutarında bir hibe sundu. Bu düzenleme, yılda en az 3 ile 10 proje için geçerli olacak” 

Binance Labs başkanı Ella Zhang‘ın attığı bir twitte;

Terminolojide,“Eş Yatırım” hibe anlamına gelir. Bu, yerel kurucuları desteklemek için saf bir hibe girişimidir. Hükümet herhangi bir mülkiyet veya özsermaye almayacak. Binance ve BinanceLabs’a verdi destek için Arjantin Hükümeti’ni gerçekten takdir ediyoruz! 

Binance Labs bir raporda, Arjantin halkında kripto para kullanımının arttığını bildirmişti. Bu artışın sebebi ise, döviz kurundaki istikrarsızlık ve aşırı enflasyon tehdidiydi.

Ella Zhang konuyla ilgili yaptığı açıklamada;

“Arjantin, blockchaini kabul ederek önemli bir adım atıyor ve buradaki gezimiz sırasında bizlere çok güzel ev sahipliği yaptı. Binance Labs’ın misyonu, blockchain teknolojilerinin tüm potansiyelini gerçekleştirmektir. Buenos Aires halkı aracılığıyla blockchain projelerine, girişimcilere destek vermek, danışmanlık yapmak, aynı zamanda küresel blockchain teknolojisinin geliştirilmesine, zamanında erişim sağladığımız için çok heyecanlıyız.” 

Binance Labs, 10 hafta boyunca Arjantin’de Founders Lab ile ortak çalışmalar yapacak.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.32%
$32,673.00
$431.28
Ethereum (ETH)
2.48%
$2,060.78
$51.11