bitcoin
Bitcoin (BTC) $43,106.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,968.47
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $357.75
Ana SayfaKripto Para HaberleriBinance Listelemesinin Ardından CLV ve QNT Yüzde 20'nin Üzerinde Yükseldi

Binance Listelemesinin Ardından CLV ve QNT Yüzde 20’nin Üzerinde Yükseldi

Kripto para borsası Binance, Quant (QNT) ile birlikte DeFi merkezli token Clover Finance’in (CLV) listelendiğini duyurdu.

Listelemenin ardından, her iki token da son 24 saat içinde değer kazandı. CoinMarketCap’e göre CLV, 24 saat içinde %21’in üzerinde artışla 1,34 dolardan işlem görerek 245. sırada yer aldı.

CLV, zincirler arası uyumluluğa odaklanan ve kullanıcıların Ethereum ve Polkadot arasında DeFi dApps arasında sorunsuz bir şekilde köprü kurmasını sağlayan bir platform olan Clover Finance’ın yerel belirtecidir. Belirteç, ağın fikir birliğine varmasına izin vermek için staking için kullanılır.

CLV

Quant ise 62. sırada yer alıyor ve son 24 saatte neredeyse %27’lik bir kazanç sağladı ve 119$’dan işlem görüyor. 2018’de piyasaya sürülen token, ağın verimliliğini ve birlikte çalışabilirliğini en aza indirmeden blok zincirleri ve ağları küresel olarak bağlamayı hedefliyor.

QNT

Bir blog gönderisinde Binance, CLV’nin CLV/BTC, CLV/BNB, CLV/BUSD, CLV/USDT çiftlerinde alınıp satılacağını duyurdu. Yatırımcılar ayrıca bugün, 29 Temmuz’dan itibaren QNT/BTC, QNT/BNB, QNT/BUSD ve QNT/USDT çiftleri halinde Quant ticareti yapabilecekler.

Ayrıca, iki token’ın sahipleri bugün 29 Temmuz’dan itibaren Binance hesaplarına para yatırmaya başlayabilirler. Diğer yerlerde, para çekme işlemleri 30 Temmuz’da başlayacak.

Listeleme, borsanın üzerinde geniş çaplı küresel bir incelemeyi takip ediyor. Bu nedenle, liste Binance’in projelere güvendiğini ve token’ların muhtemelen güvenilir olduklarını kanıtladığını gösteriyor.

Daha önce Binance, hisselerle ilgili dijital token satışını durdurduğunu açıklamıştı. Hisse senetleri, belirli bir hissenin değerine sabitlenmiş hisse senetlerinin dijital versiyonlarını ifade eder. Bu tür token’lar genellikle kesirli birimlerde işlem görür.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.77%
$43,106.00
$1,625.10
Ethereum (ETH)
5.6%
$2,968.47
$166.23