bitcoin
Bitcoin (BTC) $58,730.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,952.01
tether
Tether (USDT) $0.999640
binance-coin
Binance Coin (BNB) $451.95
Ana SayfaKripto Para HaberleriBitci.com, McLaren Racing İle Olan Yeni Ortaklığını Duyurdu

Bitci.com, McLaren Racing İle Olan Yeni Ortaklığını Duyurdu

Bitci.com, bugün McLaren Formula 1 ekibinin resmi ortağı olacağını duyurdu.

Önümüzdeki aylarda Bitci.com ve McLaren, Formula 1’de türünün ilk örneği olan kendi resmi fan token’ını piyasaya sürecek. Token, Türk mühendisler ve yazılım geliştiricileri tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk yerel blok zinciri platformlarından biri olan Bitci Chain üzerinde çalışacak.

Ortaklık kapsamında Bitci.com, McLaren MCL35M yarış arabalarında ve McLaren F1 sürücüleri Lando Norris ve Daniel Ricciardo‘nun sürücü kasklarında temsil edilecek.

McLaren Racing Ticari Direktörü Mark Waller şunları söyledi:

”Bitci.com’u McLaren F1 takımımızın resmi ortağı olarak duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Markayla olan bu uzun vadeli ortaklık ve bir taraftar token’ını tanıtmamız, bu sporda türünün ilk örneği olacak. Bu hafta sonu Bahreyn’de 2021 Formula 1 sezonunun başında Bitci.com ile çalışmayı ve markayı ilk kez MCL35M’de görmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Bitci Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Çağdaş Çağlar şunları söyledi

“Formula 1, dünyanın en beğenilen ve izlenen sporları arasında yer alıyor. En seçkin takımlardan biri olan ve başarılarıyla tüm dünyada Formula 1’in efsanelerinden biri olarak kabul edilen McLaren Racing’in bu proje için bir Türk blockchain şirketi ile çalışmayı seçmiş olması, sağlam olduğu için çok önemlidir. Türk girişimcilerin, mühendislerin ve yazılımcıların küresel başarısının kanıtı.”

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.55%
$58,730.00
$2,084.92
Ethereum (ETH)
5.23%
$3,952.01
$206.69