bitcoin
Bitcoin (BTC) $49,159.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,113.94
tether
Tether (USDT) $0.998882
binance-coin
Binance Coin (BNB) $562.10
Ana SayfaKripto Para HaberleriBitci, İspanya Milli Futbol Takımına Yönelik Bir Taraftar Token'ı Geliştirecek

Bitci, İspanya Milli Futbol Takımına Yönelik Bir Taraftar Token’ı Geliştirecek

Bitci Teknoloji, İspanya A Milli Futbol Takımı’na yönelik bir taraftar token geliştirilmesi konusunda anlaşmaya varıldığını açıkladı.

Bu yeni proje dünyada ilk kez bir futbol milli takımının taraftar token’ı çıkarması bakımından dünyada bir ilk. Bu proje şirketin blok zinciri ağı üzerinde çalışacak ve tüm teknik altyapı şirket tarafından sağlanacak.

Projeye ilişkin detayların önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor fakat bilgilere göre bu anlaşma 3+2 yıl geçerli olacak şekilde yapıldı ve şirketin logosunun da İspanya Milli Takımı’nın antrenman formalarında da yer alacağı söylendi.

Bitci.com

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bitci Teknoloji CEO’su Çağdaş Çağlar, şunları söyledi;

”İspanya A Milli Futbol Takımı, yediden yetmişe herkesin büyük bir hayranlıkla takip ettiği; dünya futbolunda etki gücü en yüksek takımlardan biri. Bitci Teknoloji olarak, kendi geliştirdiğimiz Blockchain’imizle İspanya Milli Takımı’nın yanında yer almaktan gurur duyuyoruz. Daha önce Türkiye Basketbol Federasyonu ve McLaren Racing gibi kurumlarla yaptığımız anlaşmalarla, dünya basketbolunda ve Formula 1 organizasyonunda ilklere imza atmıştık. İspanya Futbol Federasyonu ile imzaladığımız bu anlaşma kapsamında, bu kez de dünya futbolunda ilk kez bir milli takım, taraftar token projesini hayata geçirmiş olacak. Bu doğrultuda, söz konusu iş birliğini Bitci Teknoloji’nin küresel yolculuğu için de bir milat olarak görüyoruz. Ortaya koydukları bu değerli vizyon için de başta İspanya Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Luis Manuel Rubiales Béjar ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne teşekkürlerimi sunuyorum.”

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
7.13%
$49,159.00
$3,505.04
Ethereum (ETH)
1%
$4,113.94
$41.14