Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin 11 Bin Dolar Direnci Altında Kaldı, Altcoin Boğa Koşusu Suya Düştü

Bitcoin 11 Bin Dolar Direnci Altında Kaldı, Altcoin Boğa Koşusu Suya Düştü

Bitcoin (BTC) fiyatı, hafta başlangıcında yükseliş hissi uyandıran bir momentum ile 11.000$ seviyelerine yükseldi. Fakat pek uzun sürmeden değer kaybetmeye başladı.

coin360 BTC

Bitcoin 11.000$ Direnci Altında Kaldı

Coin360 verilerine göre Pazartesi günü BTC / USD paritesi 10.700$ seviyesinden yükseldi fakat parite son zamanlarda saatlerde 350$ düştü ve 11.000 $’ı geçme şansını kaybetti.

Hal böyle olunca Bitcoin için 24 saatlik kazanç %2 oranında azalırken, haftalık performansta genel kayıp hala %6 civarında.

BTC Fiyat Hacim

Beklentiler 11.000 dolar seviyesinden daha yüksek bir seviyeye ulaşmasıydı. Analistler kesin bir yükseliş eğilimi için yeniden başlama ihtimalinin olduğunu değerlendirdiler.

Deneyimli trader Josh Rager Pazartesi günü yaptığı en son tweetinde, “10,800 dolardan fazlasını görmek istedim ve kısa sürede yükselişe geçti” dedi.

Rager, “BTC / USD ‘de, iki hafta önceki haftalık açılış seviyesi olan 11 bin dolar seviyesinin, şimdi direnç bölgesi durumunda olduğunu” da ekledi.

Altcoinler yatay performansa geri döndü

Bu arada Altcoinler, önceki kazançlarından faydalanamayarak bir kez daha başarısız oldu. En büyük altcoin olan Ethereum (ETH) tekrar 200 $’ın altına geriledi ve %1.6 düştü. Litecoin (LTC) %2.3 oranında düşerken, XRP neredeyse %5 oranında kayıp gösterdi.

Ethereum Fiyat Hacim

Sadece Monero (XMR) ve Bitcoin SV (BSV), sırasıyla %1.2 ve %0.8 artış ile yaşam belirtileri gösterdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Kripto odaklı girişim şirketi Pantera Capital yöneticileri, gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatlarını artıracağını düşünüyor. Yeni bir...

Kripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Bugün, kripto para piyasasının piyasa değerine göre en iyi 50 kripto varlığından 47'si ABD Doları'na karşı yükseliş durumuna geçmiş görünüyor. BNB, NEO,...

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.