Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin 61 Bin Doları Test Ederken, BNB 630 Dolara Yükselerek Yeni Bir...

Bitcoin 61 Bin Doları Test Ederken, BNB 630 Dolara Yükselerek Yeni Bir ATH Belirledi

0

BNB, bu yazı yazılırken 624 dolar seviyelerine yükselerek yeni rekorlar kırmaya devam ederken, Bitcoin bir kez daha 60.000 dolar seviyelerinin üzerine çıktı.

BTC’nin 60.000 dolarlık fiyat işaretiyle uzun süreli hikayesi, varlık bir kez daha üstüne çıkarken devam ediyor. Bununla birlikte, bazı altcoinler önemli kazançlar sağladığından, hakimiyeti düşmeye devam ediyor. Bununla birlikte, Binance Coin, devasa bir çift haneli fiyat artışı ile 624 doların üzerinde başka bir ATH ile öne çıkıyor.

Cumartesi günü BTC’nin üzerine çıktığı ve hatta 3 haftanın en yüksek seviyesi olan 61.200 dolara ulaşarak birincil kripto para birimi yeni bir rekor belirlemişti. Bununla birlikte, Bitcoin hızla geri çekildiği ve hatta günlük en düşük seviyesi olan 58.500 dolar seviyelerine geriledi. Daha sonra boğalar tekrar geri geldi ve kripto para biriminin fiyatını bugünün en yüksek seviyesi olan 61.253 dolar seviyelerine itti.

Altcoin’lerde Neler Oldu?

Çoğu alternatif kripto paranın durumu da biraz benzer. Ethereum, BTC’ye benzer bir artışla şu anda 2.190 dolar civarında işlem görüyor. Bununla birlikte, Polkadot %2,7, Uniswap %8,7, Chainlink %4 oranında yükselirken, Ripple %4,5 ve Stellar %6,6 oranında düşüş yaşadı.

Son zamanlarda BNB’nin performansı diğer tüm büyük hacimli alternatif kripto paraları geride bıraktı. İster Binance CEO’su CZ’nin dün belirttiği 15. BNB yakma beklentisi veya başka bir şey olsun, token bir günde %30’un üzerinde yükseldi. Sonuç olarak, BNB yaklaşık 630 dolar seviyelerine yükselerek başka bir ATH’yi işaretledi.

Bununla birlikte, üç haftadan kısa bir süre önce BNB’nin 225 dolar seviyelerine düştüğünü, yani 18 günde %160’tan fazla bir artış yaşadığını belirtmek gerekir.

YORUM YOK

Bir Cevap Yazın

Exit mobile version