bitcoin
Bitcoin (BTC) $47,698.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,964.83
tether
Tether (USDT) $1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $546.58
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinBitcoin 65 Bin Doların Üzerine Çıktı ve Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine...

Bitcoin 65 Bin Doların Üzerine Çıktı ve Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Bitcoin, tüm zamanların en yükseği seviyesine ulaştı. Coinmarketcap verilerine göre 66 bin dolar civarında olan kripto varlık yükselmeye devam ediyor.

Bitcoin, yeniden en yüksek seviyede ve yükselmeye devam ediyor. Son dönemlerde BTC ETF ile başlayan süreç, tüm zamanların en yükseğini getirdi.

BTC/USD

Uzun Zamandır Bu Seviyeler Gelmedi

Uzun zamandır bu seviyelere geri dönmesi beklenen kripto varlık yeniden tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve yükselmeye devam ediyor. BTC şu an 66 bin dolar civarında işlem görüyor. Bitcoin’in Nisan ayından bu yana yürürlükte olan 64.900 dolarlık en yüksek seviyeyi bir türlü aşamamıştı. Son derece popüler ProShares Bitcoin Strategy ETF alım satımının ikinci gününde, BTC/USD, son günlerde pariteyi karakterize eden bir uygulama olan ABD açılışı öncesinde yeniden yükseldi.

Sosyal Medyada Bitcoin’in En Bilinen İsimleri Kutlama Yapıyor

Bitcoin denilince akla gelen isimler sosyal medyada kutlama yapmaya başladı. Bu isimlerin başında gelen MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, “Sonsuzluk salonları Bitcoin’lerini satanların çığlıklarıyla yankılanıyor” diye durumu özetledi. Bu hafta, euro da dahil olmak üzere birçok büyük fiat para birimine karşı Bitcoin için tüm zamanların en yüksek seviyelerini gördü.

Önümüzdeki haftalarda ve aylarda daha da yüksek seviyelere ulaşılacağına dair beklentiler devam ediyor ve bunlar, yeni destek seviyeleri oluşturmak için kısa düzeltmeler yapması bekleniyor. Kısa vadeli en yüksek tahminler şu anda Bitcoin başına 300.000 dolar civarında.

Ethereum da 4 Bin Doları Aştı

En büyük altcoin konumunda olan Ethereum da 4 bin dolar seviyesini aştı ve o da yeni bir ATH yapabilir beklentisi piyasalarda oluştu. Ether şu anda 4 bin 64 dolar civarında işlem görüyor ve o da Bitcoin gibi yükselmeye devam ediyor.

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
16.21%
$47,698.00
$7,731.85
Ethereum (ETH)
13.8%
$3,964.83
$547.15