Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Tüm Beklentilere Karşı Yeniden... Bitcoin Fiyatı 13.200 Dolar!

Tüm Beklentilere Karşı Yeniden… Bitcoin Fiyatı 13.200 Dolar!

Bitcoin fiyatı Çarşamba gününün en yüksek seviyesi olan 13.200 $ ‘a ulaştı ve yeni tarihi zirvesini gördü. Bitcoin fiyatı hala benzersiz bir yörüngede devam ediyor. Coinmarketcap’ten ortalama verilere göre Bitcoin, bariyerin kırılmasından sonra gelen düzeltme ile 13.000 doların altında işlem görüyordu.

Bitcoin için yeni bir rekor, geçtiğimiz hafta neredeyse günlük bazda gerçekleşti; Sadece günler önce 9.000 Dolar olan Bitcoin fiyatı %50 patladı.

Dün düzenlenen vadeli işlemlerin başlama olasılığının, gelen yatırım için önemli bir faktör olduğu ve fiyatların 12.000 doları geçtiğini görmüştük. Ancak fiyatlar artmaya devam ettikçe, birçoğu tarihi boğa trendinin ne zaman yavaşlayacağını veya tersine döneceğini soruyor.

Bitcoin ve Dash savunucusu, ünlü yorumcu Max Keizer, Salı günü yaptığı açıklamanın devamı niteliğinde bir açıklama daha yaptı ve piyasanın 15.000 doları göreceğini tahmin ettiğini söyledi.

John McAfee ise aksine, her halükarda 14.000 doların “Ocak sonuna kadar” görüneceğini söyleyerek gelecek tahminlerini açık bıraktı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Bitcoin Hash Oranı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Bitcoin hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu durum Bitcoin ağının güçlü kaldığı anlamına geliyor. Blockchain.com kurucu...

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance,...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

Kripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Bugün, kripto para piyasasının piyasa değerine göre en iyi 50 kripto varlığından 47'si ABD Doları'na karşı yükseliş durumuna geçmiş görünüyor. BNB, NEO,...