Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin Bitcoin Fiyatı 2025 Yılında 100.000 Dolar Olacak; Bloomberg Analisti

Bitcoin Fiyatı 2025 Yılında 100.000 Dolar Olacak; Bloomberg Analisti

Bloomberg kıdemli piyasa analisti Mike McGlone, dünyanın ilk kripto para birimi olan Bitcoin fiyatının bundan 5 yıl sonra 100.000$’lık bir fiyat etiketine sahip olabileceğini söyledi.

BTC fiyatının 2011’den bu yana değerine daha fazla sıfır ekleme konusunda şanlı bir geçmişe sahip olduğunu söyleyen McGlone, bu eğilimin gelecekte de devam edebileceğini savunuyor.

Uzman: Bitcoin Fiyatı 100.000 Dolar Yolunda

Bloomberg Crypto Outlook‘un Ekim sayısında Mike McGlone, Bitcoin fiyatının daha yavaş bir hızda olsa bile yoluna artarak devam edeceğini söyledi.

Bitcoin’e olan talep göstergelerinin olumlu olduğunu söyleyen Mike McGlone, stablecoin piyasası dışında kalan kripto para piyasasının önümüzdeki günlerde aşırı arz ve rekabet yaşayacağını belirtti.

McGlone, BTC fiyatının 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktıktan sonra değer kaybı yaşadığına işaret ederek, Bitcoin’in hala “akşamdan kalma modunda” olduğunu belirtti. Bitcoin fiyatını yeni zirvelere çıkaracak olan özel tetikleyicinin ne olduğunu bilmediğini söyleyen McGlone, talep-arz ölçütlerinin BTC fiyatı için pozitif olduğunu söyledi.

Ayrıca analizin ilerleyen kısımlarında McGlone, BTC fiyatının 2020’nin sonunda 2019’un en yüksek seviyesi olan 14.000$’dan daha da yükseleceğini iddia etti.

Mike, Bitcoin cüzdan adreslerinin mevcut trendine bakıldığında, trendin 15.000$ işaretine 10.500$’dan daha yakın bir fiyat noktasına işaret ettiğini söyledi ve “Bu göstergeler tersine dönmedikçe, fiyatın düşmesi olası değildir” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Popüler

Barginex Borsası Copy Trader Özelliği ile Öne Çıkıyor

2018 yılında kurulan, Seyşeller merkezli Barginex borsası, Bitcoin ile tüm piyasalarda (Emtia, Hisse Senetleri, Forex, Kripto) işlem yapmanıza olanak sağlıyor. Çoğunluğunu Türk kullanıcıların oluşturduğu...

Kredi Kartıyla Bitcoin ve Altcoin Alınan Siteler (2020)

Bu yazımızda 2020 yılının sonlarına yaklaşırken güvenli şekilde kredi kartıyla Bitcoin ve kripto para alabileceğiniz bir platform olan CEX.IO'dan bahsedeceğiz. 2013 yılında bulut madencilik hizmeti...

Enjin Coin Nedir? ENJ Coin Hakkında Tüm Bilgiler

Enjin coin, oyuncular için akıllı bir kripto para olmayı hedefliyor. Geçmişte oyun endüstrisine odaklanmış birkaç grişim olsa da, bu çabaların çoğu başarısız oldu. Enjin...

DeFi

UNI Token Aşırı Değerlenecek; Ünlü Kripto Balinası Görüşünü Paylaştı

Bitfinex balinası olarak tanınan Joe007, Uniswap UNI tokenin aşırı değerleneceğine inandığını açıkladı. Joe007, sosyal medyada UNI hakkındaki düşüncelerini soran...

DeFi Tokenları Son Düşüşlere Rağmen Kazanç Açısından Hala Birinci

Merkeziyetsiz finans (DeFi) tokenları, son piyasa düzeltmesi sırasında büyük bir geri çekilme yaşadı, ancak DeFi tokenları bu yıl içerisinde şimdiye kadar elde...

UniSwap Token (UNI) Hakkında Analist Görüşleri

Uniswap Tokeni UNI, piyasaya hızlı bir giriş yapan ancak daha sonra yavaşça düşüş yaşayan DeFi tokenları arasında yer alıyor.