Bitcoin Fiyatı 4100 Dolar Üzerine Çıktı, Boğa mı Geliyor?

Coinmarketcap verilerine göre, BTC şu anda 4.135 $ ‘dan işlem görerek yüzde 3 oranında artmış görünüyor. Bitcoin fiyatı son 24...

0
Bitcoin Fiyat değerlendirmesi

Coinmarketcap verilerine göre, BTC şu anda 4.135 $ ‘dan işlem görerek yüzde 3 oranında artmış görünüyor. Bitcoin fiyatı son 24 saat içinde 8 milyar dolarlık bir hacime ulaştı.

Kripto Piyasası ‘Yeşillendi’

Bitcoin ve Kripto Paralar

Coin360 verilerine göre alternatif kripto paralar da kayda değer kazanç sağlamış görünüyor. Örneğin yazım saatiyle, Ethereum 158,24$ fiyata ulaştı. XRP fiyatı %2.25 yükseldi ve 0.329$’ı gördü. Diğer birçok kripto para birimi yüzde 2 ile yüzde 5 oranında yükselirken, Maker, Ontology, Aurora, Qash ve Qtum yüzde puan bazında çift basamaklı artış gösterdi.

Birçok kişi bu hareketi memnuniyetle karşılasa da, bu yarışta temel katalizörlerin olup olmadığı belli değil. Bazıları, bu artışın Elon Musk’un kripto ile ilgili yorumları, Samsung’un kripto / blok zinciri teklifleri, JP Morgan’ın şirket içi kripto para birimi ve Lightning Network haberlerineden kaynaklandığını idda etti.

Bununla birlikte, çoğu analist göstergelerin olumlu göründüğünü iddia ederek teknik bilgilere dikkat çekti. Birkaç gün önce, analist Crypto Rand, Bitcoin çizelgesinin yükselme eğiliminde olmasının birkaç nedeni olabileceğini ortaya koymuştu.

Kripto para yorumcusu Whale Panda da, CNBC Futures Now’ın bir tweet’ini paylaştı:

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.