Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin Fiyatı 4100 Dolar Üzerine Çıktı, Boğa mı Geliyor?

Bitcoin Fiyatı 4100 Dolar Üzerine Çıktı, Boğa mı Geliyor?

Coinmarketcap verilerine göre, BTC şu anda 4.135 $ ‘dan işlem görerek yüzde 3 oranında artmış görünüyor. Bitcoin fiyatı son 24 saat içinde 8 milyar dolarlık bir hacime ulaştı.

Kripto Piyasası ‘Yeşillendi’

Bitcoin ve Kripto Paralar

Coin360 verilerine göre alternatif kripto paralar da kayda değer kazanç sağlamış görünüyor. Örneğin yazım saatiyle, Ethereum 158,24$ fiyata ulaştı. XRP fiyatı %2.25 yükseldi ve 0.329$’ı gördü. Diğer birçok kripto para birimi yüzde 2 ile yüzde 5 oranında yükselirken, Maker, Ontology, Aurora, Qash ve Qtum yüzde puan bazında çift basamaklı artış gösterdi.

Birçok kişi bu hareketi memnuniyetle karşılasa da, bu yarışta temel katalizörlerin olup olmadığı belli değil. Bazıları, bu artışın Elon Musk’un kripto ile ilgili yorumları, Samsung’un kripto / blok zinciri teklifleri, JP Morgan’ın şirket içi kripto para birimi ve Lightning Network haberlerineden kaynaklandığını idda etti.

Bununla birlikte, çoğu analist göstergelerin olumlu göründüğünü iddia ederek teknik bilgilere dikkat çekti. Birkaç gün önce, analist Crypto Rand, Bitcoin çizelgesinin yükselme eğiliminde olmasının birkaç nedeni olabileceğini ortaya koymuştu.

Kripto para yorumcusu Whale Panda da, CNBC Futures Now’ın bir tweet’ini paylaştı:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Kripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Bugün, kripto para piyasasının piyasa değerine göre en iyi 50 kripto varlığından 47'si ABD Doları'na karşı yükseliş durumuna geçmiş görünüyor. BNB, NEO,...

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

Uniswap Ücretsiz 400 UNI Token Nasıl Alınır?

Gün içinde yaptığımız haberde Uniswap'ın kendi tokeni UNI'ı bugün piyasaya sürdüğünü belirtmiştik. Uniswap, 1 Eylül 2020'den önce en az bir kere işlem...